Select Page

Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljeno ter vsakodnevno posodobljeno stanje prijav v posameznih programih nižjih in srednjih poklicnih ter strokovnih šol in gimnazij (pod naslovom: Prosta mesta, stanje prijav in vpisa v srednje šole).

Najkasneje do 24. 4. 2023 do 14. ure lahko prijavljeni kandidati svojo prijavnico za vpis prenesejo v drug program ali šolo. Prenesene prijavnice bodo srednje šole sprejemale do navedenega datuma ne glede na število prijav, ki jih že imajo.

Priporočamo, da se pred morebitnim prenosom  posvetujte s šolsko svetovalno delavko.

Stanje prijav na dan 3. 4. 2023

Stanje prijav na današnji dan

Prenos prijave:

Obrazec za prenos prijavnice

Seznam elektronskih naslovov svetovalnih delavcev srednjih šol

Mira Marinšek, svetovalna služba

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost