Select Page

V okviru LAS projekta BeeZOO smo na naši šoli v petek, 20. maja obeležili čebelarski praznik Svetovni dan čebel.

Svet že peto leto zapored praznuje svetovni dan čebel. Letošnjo temo praznovanja »Mladi in čebele« smo izvedli v okviru delavnice risanja. S kredami smo na ploščadi za šolo ustvarjali na temo »Čebelje sanje«.

Učenci podaljšanega bivanja od 1. do 4. razreda so risali svet, ki ga želijo čebelam in vsem nam. Nastala je barvita slika velikanka, polna čebel delavk, matic in trotov, pisanega cvetja, čebelnjakov in medenih dobrot……

Vsi skupaj si želimo, da bi naš planet ostal prijazen za vsa bitja, da bomo uspeli ohraniti pisane travnike in vrtove, da se bodo čebele lahko do sitega najedle, kobilice naskakale, metulji razvili, mravlje nahodile…..

Vabljeni k ogledu fotografiranih izdelkov.

                                                                                                    Jana Tomažič-Ličen, mentorica

(Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost