Select Page

Dnevi odprtih vrat so postali tradicija. V tem šolskem letu vabimo devetošolce, da se udeležijo pouka na Gimnaziji Vič v petek, 26. januarja 2018.

Na šoli jih pričakujemo ob 10.20, nato pa se bodo, glede na svoja zanimanja, udeležili pouka različnih predmetov. Po pouku se bodo lahko o delu in življenju na šoli tudi pogovarjali z dijaki in predvidevamo, da bo srečanje zaključeno ob 13.30.

Za lažjo organizacijo vas prosimo, da poimenski seznam učencev, ki želijo doživeti dan gimnazijca/-ke, sporočite najkasneje do 19. januarja 2018 na naslov ajda.erjavec-bartolj@gimvic.org, saj je število mest žal omejeno.

Ta dan, 26. januarja 2018, bomo pripravili tudi že osmo srečanje s pedagoškimi delavci osnovnih šol in Gimnazije Vič, zato bomo veseli, če bo z učenci prišel tudi kdo od pedagoških delavcev vaše šole.

Dijaki, profesorji in ravnateljica Gimnazije Vič

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost