Select Page

V ponedeljek, 23. 9., smo se predstavniki oddelkov in mentorica zbrali na našem prvem sestanku SUŠ.

Najprej smo imeli spoznavne igre, izvolili predsednika, namestnika in zapisnikarja, potrdili program dela za šolsko leto 2019/20, nato pa smo se posvetili osrednji temi tokratnega sestanka – Teden otroka.

Teden otroka se vsako leto prične prvi ponedeljek v oktobru, letos je to 7. 10. 2019. Vsako leto ima teden otroka drugo temo in letošnja tema je Naše pravice. Predstavniki so bili seznanjeni z datumom in temo tedna otroka, nato pa smo se pogovarjali o njihovih željah za ta teden. Teden brez domačih nalog in spraševanja in palačinke za kosilo.

Ob tednu otroka bodo predstavniki pripravili tudi plakat, objavo, se udeležili obiska pri županu in delavnic na OŠ Venclja Perka.

Pripravili pa bodo tudi objavo ob svetovnem dnevu učiteljev (5. oktober).

Mentorica SUŠ v Ihanu

Jasmina Mazej

(Skupno 169 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost