Select Page

V torek, 10. 11. 2015 smo imeli 4. a, b in c razred tehniški dan. Odšli smo v Ljubljano v Minicity. To je kreativno otroško mesto, ki ga bogati 19 hišk, od katerih vsaka predstavlja svojevrstne poklice in dejavnosti, ki jih opravljamo v vsakdanjem življenju. V tem dopoldnevu smo bili tako pravi slaščičarji, saj smo pekli piškote – pa tudi pojedli smo jih, bili smo kupci in prodajalci v trgovini, pacienti in zdravniki, policisti, piloti, stevardese, potniki v letalu, vozniki avtobusa, avtomobila, sladkali smo se z različnimi vrstami meda, izdelali smo si svečko, bili pa smo tudi pleskarji …

Naša velika želja je bila, da bi vsi vstopili prav v vsako hiško, se preizksuili v vseh dejavnostih, ki jih le-te ponujajo, vendar je bilo tudi cele štiri ure kar premalo časa …

Nekaj utrinkov …

Zapisala: Mateja Podgoršek

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost