Select Page

Učenci 5. razreda so imeli v februarju in marcu tehniški dan, v okviru katerega so s pomočjo Fisher zbirke izdelovali različna gonila (verižno, jermensko, zobniško) ter napravo, pri izdelavi katere so uporabili znanje, ki so ga pridobili predhodno. Ob tem so reševali tudi učni list z nalogami na temo gonil. V drugem delu so v parih izdelali vlečnico in jo tudi preizkusili.

Prvi del tehniškega dne (delo s Fisher zbirko in reševanje učnega lista) sta izvedla učitelj Peter Kranjc in razredničarka posameznega oddelka. Drugi del  (izdelava vlečnice in preizkušanje le-te) pa so izvedle razredničarke.

Tehniški dan je trajal pet šolskih ur.

 

Domžale: 11. 3. 2016                                                                    Vodja TD: Darja Erminio

 

(Skupno 510 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost