Select Page

Kdaj?

5. a 13. 5. 2021 (četrtek)

5 . b 14. 5. 2021 (petek)

5. c 17. 5. 2021 (ponedeljek)

Kje?

Domžale

Kaj?

Zjutraj boste vzeli malico in odšli do Slamnikarskega muzeja. Tam vas bo pričakal vodič, pod vodstvom katerega se boste sprehodili med nekdanjimi tovarnami slamnikov. Med potjo boste rešili tudi delovni list. Po končanem programu se boste vrnili v šolo. V učilnici boste nadaljevali z delom. Seveda si boste med dejavnostmi vzeli tudi čas za malico.

Dan dejavnosti bo trajal pet šolskih ur (8.20-12.40).

Čaka vas prijetno doživetje – poučen in sproščen šolski dan.

Napotek

Pripravite športna oblačila in obutev ter dodatno pijačo (vodo). S seboj imejte pisalo in trdo podlago.

Cena vodenega programa – 3 evre na učenca (na položnici).

Pripravila Darja Erminio

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost