Select Page

DSC_0167

Spoštovani starši!

Tudi letos bo na naši šoli potekal predbožično-novoletni bazar.
1. decembra 2015 od 15. ure dalje bo v avli naše šole veselo!

Skupaj z učenci bomo za prodajo izdelali voščilnice in različne praznične izdelke.
Poleg tega pa prav lepo naprošamo, če ste nam pripravljeni pomagati tudi vi. Tako kot že nekaj let z veseljem prodamo vaše sladke dobrote, ki jih spečete doma, vas tudi letos vabimo k sodelovanju. Otroci naj do ponedeljka, 23. novembra 2015, razrednikom sporočijo, koliko škatel za piškote boste potrebovali.

Željo pa imamo, da na bazarju lovimo tudi srečo. Imeli bomo srečelov, zato vas naprošamo, da nam pomagate pri pridobivanju dobitkov. Dobitke bodo razredniki zbirali do srede, 25. novembra 2015.

Hvaležni vam bomo za vsako vašo podporo v našem prizadevanju za uspešno izpeljavo bazarja. Z vašo pomočjo bomo lahko zbrali še več denarja in tako pomagali otrokom naše šole. Obenem pa vas toplo vabimo, da se nam ta dan pridružite.

V veselem pričakovanju vas lepo pozdravljamo!

V imenu Šolskega sklada
Mojca Kanduscher in ravnatelj Uroš Govc

(Skupno 201 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost