Select Page

Spoštovani starši,

 

zdrava prehrana je sestavni del zdravega načina življenja, ki je pogoj za ohranjanje in krepitev zdravja. Šolska prehrana je pomemben del vzgojno-izobraževalnega dela naše šole, zato nam bo pri načrtovanju našega dela v prihodnjem šolskem letu v pomoč tudi ocena vas in vašega otroka o zadovoljstvu s šolsko prehrano in vzgojno – izobraževalnimi dejavnostmi, s katerimi šola vzpodbuja zdravo prehranjevanje in kulturo prehranjevanja.

 

Zato vas vabimo, da v času od 16. 6. 2020 do 10. 7. 2020 vi in vaš otrok odgovorite na naš anketni vprašalnik o zadovoljstvu s šolsko prehrano in vzgojno – izobraževalnimi dejavnostmi, s katerimi šola vzpodbuja zdravo prehranjevanje in kulturo prehranjevanja.

 

ANKETA STARŠI: https://www.1ka.si/a/290345

ANKETA UČENCI: https://www.1ka.si/a/290268

 

Analizo ankete bomo v septembru objavili na spletni strani naše šole.

 

Veseli bomo vašega odziva.

 

Veronika Škedelj, organizatorka šolske prehrane

(Skupno 235 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost