Select Page

V soboto, 7. 11. 2015, so se debaterji naše šole udeležili debatnega turnirja na OŠ Antona Šibelja v Komnu. Udeležba na turnirju je bila dobra, debatiralo je 27 ekip oziroma skoraj 80 govorcev.

“Prepovejmo športe, v katerih ubijamo ali ranimo živali npr. bikoborbe, ribolov, lov …« je bila trditev, na katero so udeleženci debatirali na 2. osnovnošolskem debatnem turnirju, ki je potekal v soboto, 7. 11. 2015, na OŠ Antona Šibelja v Komnu. Našo šolo so zastopale tri ekipe: Sveta praznina, ki sta jo sestavljala Anže Kovačič in  Matej Jerak (kot drugi in tretji govorec), ekipa Rdeča kapica v sestavi Nina Salkič, Patrik Kuhar in Hana Glumac ter ekipa Billy Boy, ki so jo sestavljali Nik Sadiković, Armin Tursić in Črt Lapanje. Naši debaterji so dosegli velik uspeh. Ekipa Sveta praznina je  osvojila 4. Mesto. Matej Jerak je bil. najboljši govorec turnirja.

Vsem debaterkam in debaterjem čestitamo.

DSC_1587

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost