Select Page

Na OŠ Domžale bomo v tednu med 19. in 23. oktobrom imeli zbiralno akcijo za Zavetišče Horjul. Zavetišče Horjul je bilo ustanovljeno leta oktobra 2005, torej natančno pred 10 leti. V Zavetišču Horjul je tudi kar nekaj najdenčkov z občine Domžale. Cilj delovanja zavetišča je popolna rehabilitacija najdenih živali in oddaja le teh v nov dom. Več o zavetišču najdete na njihovi spletni strani: http://www.zavetisce-horjul.net.

zavetisce

Zbirali bomo:

  • mačjo in pasjo hrano (najraje mokro hrano, ki je primerna tudi za mladičke),
  • plenične podloge,
  • odslužene deke, rjuhe, brisače, odeje (brez polnila).

Podarjeno hrano in pripomočke za nego živali boste lahko oddali v škatle v avli (v EKO kotičku).

 

Učiteljica mag. Urška Gorjan

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost