Select Page

Poročilo 2. izleta v okviru Zdrava šola za starše, učence in učitelje na Sveti Primož nad Kamnikom

Na izhodišču, na parkirišču pri Kalcitu, v Stahovici se nas je zbralo 20 pohodnikov. Vsak pohodnik je po pozdravu dobil vodo in jabolko, pozdrav šole. Ko smo vse pospravili v nahrbtnike, smo se podali na večerni izlet s čelnimi svetilkami  na glavah. Kljub slabim vremenskim razmeram čez dan, se je vreme v času pohoda držalo – tako smo imeli pohod brez dežja.  Med samo potjo proti vrhu na Sveti Primož pa se je začelo jasniti in na nebu so nas pozdravile zvezde. Po prihodu na vrh smo se okrepili z dobrotami in malico iz nahrbtnika, nato smo si ogledali razgled v dolino in lepoto nebesnega sveta.  Po počitku in prijetnemu klepetu med vsemi udeleženci smo se podali nazaj v dolino. Na parkirišču smo se razšli s prijetnimi občutki, novim doživetjem in v duhu, da se spet srečamo na pohodu.

Angelina Bolta

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost