Select Page

V sredo, 3. 2. 2016, smo imeli vsi učenci in učiteljice na PŠ Ihan zimski športni dan. Ker letošnja zima ni radodarna s snegom, smo morali dejavnosti na Pokljuki žal odpovedati. Bilo je močno deževno, zato se je polovica učencev ob 8.30 uri z avtobusom odpeljala na drsališče. Za drugo polovico učencev smo v telovadnici pripravili športne dejavnosti. Na sredini smo spustili zaveso, tako, da so se na eni strani lahko preizkusili na razgibanem poligonu, na drugi pa v štafetnih igrah. Seveda so se v dveh urah lahko vsi zvrstili pri vseh dejavnostih. Po malici je avtobus pripeljal drsalce in odpeljal na drsanje še drugo polovico učencev. Tako smo kljub slabemu vremenu izvedli dinamičen in prijeten športni dan. Učenci so bili utrujeni in zadovoljni.

Vodja ŠP Alenka Trošt

(Skupno 366 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost