V petek, 6. 5. 2016, je naša šola v okviru projekta Bralnice pod slamnikom gostila Natašo Konc Lorenzutti, slovensko igralko, režiserko, pisateljico in pesnico. Zlati bralni značkarji in ostali učenci predmetne stopnje, ki smo prebrali katerega od njenih romanov, smo v sproščenem pogovoru s pisateljico izvedeli veliko o njenem delu in življenju. Zaupala nam je, kaj jo je spodbudilo k pisanju mladinskega romana Lica kot češnje  ter kako se loteva pisanja nasploh. Prebrala nam je odlomek iz romana, mi pa smo uprizorili še dva odlomka. Za konec nam je prebrala čisto novo pesem, ki še ni bila izdana. Pisateljica nas je s svojo energijo, optimizmom ter duhovitostjo navdušila ter nas spodbudila, da bomo z veseljem prebrali še kakšno njeno delo.

Urška Kohek, 9.b

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost