Select Page

Govorilne ure

govorilne

Aktualno Obvestilo o načinu izvedbe govorilnih ur

Razpored popoldanskih govorilnih ur

Na matični šoli potekajo popoldanske govorilne ure od 16. do 18. ure za razredno stopnjo in od 17. do 19. ure za predmetno stopnjo. Na PŠ Ihan pa potekajo popoldanske govorilne ure od 17. do 19. ure tako za razredno kot za predmetno stopnjo.

MesecMatična šolaPŠ Ihan
oktober13. 10. 202015. 10. 2020
november17. 11. 202019. 11. 2020
december15. 12. 202017. 12. 2020
januar19. 1. 202121. 1. 2021
marec16. 3. 202118. 3. 2021
april13. 4. 202115. 4. 2021
maj18. 5. 202120. 5. 2021


Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Učiteljdan v tednuUraČasProstor  
Aupič Zdenkatorek2. ura9.10-9.55kabinet MAT in GEO
Avbelj Renatačetrtek4. ura11.05-11.50kabinet NAR
Banko Nadicatorek2. ura9.10-9.55kabinet MAT in GEO
Baškarad Sofijasreda5. ura11.55-12.40zbornica
Belošević Anjaponedeljek3. ura10.15-11.00kabinet MAT in GEO
Bergant Natašatorek4. ura11.05-11.50zbornica
Bevc Bredapetek2. ura9.10–9.55kabinet ŠPO
Blagojevič Manjaponedeljek3. ura10.15-11.00kabinet I. triade
Bolta Angelinapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Brezovar Lucijačetrtek4.ura11.05-11.50mala računalniška učilnica (Ihan)
Bukovič Vesnapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Burkeljca Petračetrtek4. ura11.05-11.50kabinet I. triade
Cekin Darjasreda3. ura10.15-11.00zbornica (Ihan)
Čepelnik Laurapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Černohorski Branimirtorek2. ura9.10–9.55kabinet I. triade
Čuk Robertsreda2. ura9.10–9.55kabinet MAT (Ihan)
Debenak Hafner Špelasreda3. ura10.15-11.00kabinet SLJ
Dovč Gregorponedeljek4. ura11.05–11.50Kabinet LUM
Erminio Darjatorek4. ura11.10-11.55učilnica 5. i
Florjanič Hace Leaponedeljek4. ura11.05-11.50kabinet 1. triade
Gorenc Tinatorek2. ura9.10-9.55kabinet 1. triade
Gorjan Urškaponedeljek3. ura10.15-11.00učilnica 4. b
Grabeljšek Jasnapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Gracelj Zalapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Grašič Monikaponedeljek5. ura11.55-12.40zbornica
Grilj Marjančetrtek3. ura10.15-11.00kabinet MAT (Ihan)
Hudoletnjak Dejantorek5. ura11.55-12.40računalnica 1
Hvalec Sanjatorek3. ura10.15–11.00zbornica
Juvan S. Majapetek5. ura11.55-12.40kabinet TJA
Kalan Katarinačetrtek4. ura11.10-11.55mala računalniška učilnica (Ihan)
Kasesnik Špelcaponedeljek2. ura9.10-9.55kabinet TJA (Ihan)
Kopitar Gašpertorek2. ura9.10–9.55kabinet TJA (Ihan)
Kovač Darinkačetrtek4. ura11.05-11.50učilnica 5. c
Kovačič Natašasreda4. ura11.05-11.50mala računalniška učilnica (Ihan)
Krabonja Martatorek2. ura9.10–9.55mala računalniška učilnica (Ihan)
Krajnc Peterpetek3. ura10.15-11.00kabinet TIT
Krašovec Brankapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Križaj Gregorsreda2. ura9.10–9.55kabinet DRU (Ihan)
Langus Melitatorek3. ura10.10–10.55mala računalniška učilnica (Ihan)
Lavička Tinatorek2. ura9.10–9.55kabinet ŠPO
Ljoljo Andrejasreda5. ura12.00-12.40kabinet vrtec (Ihan)
Malgaj Špelatorek2. ura9.10-9.55kabinet SLJ
Mazej Jasminaponedeljek4. ura11.05-11.50kabinet SLJ (Ihan)
Mihelčič Magdaponedeljek1. ura8.20-9.05kabinet 1. triade
Miklavčič Jelkaponedeljek1. ura8.20-9.05kabinet TJA
Oražem Darkotorek1. ura9.10–9.55kabinet ŠPO
Ozmec Anjatorek4. ura11.05-11.50kabinet 1. triade
Pavlovčič Eljon Barbaračetrtek2. ura9.10-9.55računalnica 1
Perne Lisjak Matejkatorek4. ura11.10-11.55mala računalniška učilnica (Ihan)
Pirš Irenačetrtek4. ura11.05-12.50učilnica 3. b
Pivec Natašatorek3. ura10.15-11.00kabinet 1. triade
Podgoršek Matejasreda5. ura11.55–12.40kabinet 4. razreda
Pungerčar Verbič Vesnačetrtek4. ura11.05-11.55kabinet 1. triade
Radmelič Romanačetrtek5. ura12.00-12.45zbornica (Ihan)
Rajnar Kralj Majdatorek4. ura11.05-11.50kabinet LUM
Senica Natašačetrtek4. ura11.05-11.50kabinet TIT, GUM,
 5. razred
Severhen Estersreda4. ura11.05-11.55kabinet SLJ
Skamen Šarkezi Tinkaratorek5. ura11.55–12.40zbornica
Slemc Monikačetrtek3. ura10.15-11.00kabinet LUM
Sojer Dašačetrtek3. ura10.15-11.00kabinet NAR/SLJ (Ihan)
Starin Aleksandraponedeljek2. ura9.10-9.55kabinet I. triade
Stegnar Alenkasreda5. ura12.00-12.40kabinet vrtec (Ihan)
Stele Matejpetek4. ura11.05–11.50knjižnica (Ihan)
Szomi Kralj Belasreda3. ura10.15-11.00kabinet FIZ
Šporar Veronikaponedeljek3. ura10.15-11.00kabinet 1. triade
Šuštaršič Tjašaponedeljek3. ura10.15-11.00kabinet 4. razreda
Tancik Anitatorek1. ura8.20-9.05kabinet I. triade
Tavčar Urškapetek3. ura10.15-11.00kabinet MAT in GEO
Tekavc Nuškasreda4. ura11.05-11.50kabinet TIT, GUM,
 5. razred
Tišler Rokčetrtek3. ura10.15-11.00kabinet MAT in GEO
Tomažič Ličen Janapo dogovorupo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Trošt Alenkasreda0. ura7.30-8.15kabinet vrtec (Ihan)
Turinek Helenasreda5. ura11.55–12.40kabinet DSP 1
Tušek Mirjanapetek1. ura8.20-9.05učilnica 5. b
Valenčič Ninačetrtek3. ura10.15-11.00kabinet TJA
Velenšek Mihaelasreda3. ura10.15-11.00kabinet NAR
Vozelj Suzanaponedeljek4. ura11.05–11.50kabinet TJA
Zavšek Dorotejatorek5. ura11.55–12.40kabinet 1. triade
Zupančič Petraponedeljek4. ura11.10-11.55mala računalniška učilnica (Ihan)
Žavbi Robertčetrtek4. ura11.05–11.50kabinet SLJ
(Skupno 3.593 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost