Select Page

Izšla je prva številka šolskega glasila Prepih(an).

Vabljeni k branju!

Za prihajajoče dogodke spremljajte koledar.

33. regijski otroški parlament na OŠ Martina Krpana

33. regijski otroški parlament na OŠ Martina Krpana

Ljubljana, 29. 3. 2023     Slika 1: Otvoritvena slovesnost 33. regijskega otroškega parlamenta in nagovor ravnateljice OŠ Martina Krpana LjubljanaFoto: Monika Grašič V sredo smo se z učenci-predstavniki ŠSU peljali proti Ljubljani na OŠ Martina Krpana v Ljubljano,...

več...

Nagrajenke literarnega natečaja Metelkovo pero

Na literarnem natečaju Metelkovo pero so sodelovale tudi učenke OŠ Domžale in POŠ Ihan. Tema letošnjega natečaja je bila MIR. V svojih literarnih stvaritvah so mlade ustvarjalke razmišljale, kaj jim pomeni mir, kako ga gradijo in širijo v svet, kako se ljubezen in...

več...
Pohod na Murovico

Pohod na Murovico

V sredo, 29. 3. 2023, smo v okviru Zdrave šole izvedli pohod. Udeležilo se ga je 10 pohodnikov. Vsi skupaj smo se dobili na izhodišču na Sveti Trojici pri okrepčevalnici Zavrh ob 17. uri in se od tam podali po dobro markirani gozdni poti na Murovico. Na poti smo...

več...
Angleške jezikovne delavnice

Angleške jezikovne delavnice

V sredo, 15. 3. 2023, smo na šoli gostili dva tuja učitelja, rojena govorca iz jezikovne šole The English Experience iz Norwicha.  Za učence sta tekom dopoldneva izvedla 10 jezikovnih delavnic, na način na katerega poteka delo na poletnem jezikovnem taboru, ki ga...

več...

Vozni red kombija

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 36.959 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost