Select Page
ŠPORTNI DAN (POHOD) – torek, 22. 6. 2021

ŠPORTNI DAN (POHOD) – torek, 22. 6. 2021

za 7. c in 7. i Zbor za učitelje:  8.10 Zbor za učence:  8.20 Odhod:  8.30 Prihod: okoli 12.40 Kaj je potrebno imeti v nahrbtniku, ko grem na izlet? rezervna majicapokrivaloplastenka s pijačohrana (v šoli)vrečka za smeti (obvezno)fotoaparat...

več...
Kulturni dan za 7. razred

Kulturni dan za 7. razred

V četrtek, 24. 6. 2021, bodo učenci 7. razreda imeli kulturni dan. Najprej bodo spoznavali kulturo angleško govorečih držav. V nadaljevanju si bodo učenci ogledali videoposnetek gledališke predstave Kit na plaži ter pisno ustvarjali na temo ogledane...

več...
Mlekastično

Mlekastično

V okviru programa ekošola smo se pridružili projektu mlekastično, kjer smo z učenci spoznavali pot od travnika do kozarca mleka na naši mizi. Obiskali smo tudi dve kmetiji v naši okolici: kmetijo Hribar v Žabjem v Ihanu in kmetijo Črnivec v Zgornjih Jaršah pri...

več...
Ekskurzija v Lipico

Ekskurzija v Lipico

V petek, 11. 6. 2021, smo se z učenci, ki obiskujejo krožek o konjih odpravili na Kras. Ustavili smo se v slikovitem Štanjelu, ker nas je navdušila arhitektura kraja in znamenit Ferrarijev vrt. Pot smo nadaljevali v Lipico, ker smo si ob odličnem vodenju ogledali...

več...
Sedmošolci v živalskem vrtu

Sedmošolci v živalskem vrtu

Sedmošolci so v četrtek, 10. 6. 2021, obiskali živalski vrt v Ljubljani. Spoznavali so pester živalski svet, nekaj nenavadnih živali pa celo potipali. Po dolgem obdobju šolanja na daljavo in dela v šoli, je bil naravoslovni dan izven šole prava popestritev in učenci...

več...
TEHNIŠKI DAN ZA 6.i RAZRED: Lesen splav

TEHNIŠKI DAN ZA 6.i RAZRED: Lesen splav

Tehniški dan bomo imeli v  torek, 22. 6. 2021. Zberete se 8.20 v učilnici tehnike. Izdelali bomo lesen splav in ga tudi preizkusili. S seboj imejte: vsaj 3 m vrvice iz naravnih vlaken innahrbtnik v katerega bomo dali orodje. Tehniški dan traja 5 šolskih ur. Ihan, 14....

več...
ČEBELJA PRAVLJICA

ČEBELJA PRAVLJICA

Na podružnični šoli Ihan smo v razredih prve triade od torka, 8.6. do četrtka 10.6.2021, ustvarjali ČEBELJO PRAVLJICO. Učenci so ob fotografijah in predstavitvi izvedeli veliko zanimivosti o življenju čebel. Nato so obiskali čebelnjak Čebelarskega društva Domžale ob...

več...
KULTURNI DAN: 6. razredi

KULTURNI DAN: 6. razredi

Četrtek, 17.6.2021 SEMENIŠKA KNJIŽNICA in NUK Navodila za učence: Zbor pred OŠ Domžale 7:45Zbor pred PŠ Ihan 7:35Vrnitev okoli 12:45 Oblecite in obujte se vremenu primerno. Kakšen evro bo prišel prav za sladoled.

več...
ZBIRALNA AKCIJA ODPADNE ELEKTRONSKE OPREME

ZBIRALNA AKCIJA ODPADNE ELEKTRONSKE OPREME

Kal lahk prineseš v zabojnik od 31. 5. do 4. 6. 2021?
Odslužene računalnike, matične plošče, modeme, videorekorderje, tiskalnike, zabavno elektroniko, čipe, elektromotorje, dvd-je, diske, telefone, procesorje, napajalnike, alu hladilnike, bakrene kable, alu kable, pralni stroj, pomivalni stroj, odpadna kovina – železo, aluminij, baker, svinec, cink…

več...
(Skupno 24.407 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost