Select Page

Za prihajajoče dogodke spremljajte koledar.

Mladi, internet in spletno nasilje

Na voljo je posnetek predavanja Mladi, internet in spletno nasilje, ki je bilo 22. 11. 2022 v organizaciji Naša zemlja in Točka osveščanja o varni rabi interneta Safe.si. Posnetek je na voljo na povezavi https://youtu.be/Yp5IoimImao in bo predvidoma dostopen do 29....

več...
Pogozdovanje pri Pomniku miru na Cerju

Pogozdovanje pri Pomniku miru na Cerju

Sobota, 26. 11. 2022 – vseslovensko pogozdovanje po uničujočem julijskem požaru na Krasu Iz meglenih (zgodaj zjutraj) Domžal se nas proti sončni (že zjutraj) Primorski odpravi približno deset prostovoljcev pogozdovalcev. V naši delovni vrsti smo predstavniki učencev,...

več...
Velik uspeh debaterjev OŠ Domžale na novembrskem turnirju

Velik uspeh debaterjev OŠ Domžale na novembrskem turnirju

V soboto, 12. 11. 2022, se je na osnovni šoli Komen odvijal debatni turnir za osnovnošolce. Osnovno šolo Domžale so zastopale kar štiri ekipe. Na turnirju je sodelovalo 30 ekip, od tega 14 ekip začetnikov in 86 debaterjev, od tega 54 debaterjev začetnikov. Debatirali...

več...
Naravoslovni dan – 3. razred

Naravoslovni dan – 3. razred

V petek, 18. 11. 2022, smo imeli 3. razredi naravoslovni dan: tema TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Dan smo začeli z zajtrkom, ki nam je prav teknil. Nato smo se pogovorili o hrani, ki smo jo jedli. Poudarek je bil na ekološko pridelani, lokalni in sezonski hrani....

več...
Tradicionalni slovenski zajtrk in EKO dan

Tradicionalni slovenski zajtrk in EKO dan

V petek, 18. 11. 2022, je na osnovni šoli Domžale in podružnični šoli Ihan potekal tradicionalni slovenski zajtrk in tudi dan dejavnosti. Učenci so pričeli s prvo šolsko uro, v sklopu katere so tako kot vsak tretji petek v novembru pojedli tradicionalni slovenski...

več...
Šolski Otroški parlament

Šolski Otroški parlament

V sredo, 16. 11. 2022, smo se zbrali predstavniki šolske skupnosti od 2. do 9. razreda na šolskem Otroškem parlamentu. Tema slednjega, ki jo za obdobje dveh let določi Zveza prijateljev mladine Slovenije kot krovni organizator nacionalnega Otroškega parlamenta,...

več...

Regijsko tekmovanje Mladina in gore

V soboto, 19. 11. 2022, je na OŠ heroja Maksa Pečarja potekalo ekipno regijsko tekmovanje Mladina in gore. Ekipa Biseri so se kljub okrnjeni ekipi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 21. 1. 2023 v Postojni. Ekipo so zastopali: Zara Kosec, Jaka Jereb in Anja...

več...
Zdrava šola

Zdrava šola

Poročilo 2. izleta v okviru Zdrava šola za starše, učence in učitelje na Sveti Primož nad Kamnikom Na izhodišču, na parkirišču pri Kalcitu, v Stahovici se nas je zbralo 20 pohodnikov. Vsak pohodnik je po pozdravu dobil vodo in jabolko, pozdrav šole. Ko smo vse...

več...
Prednovoletne delavnice

Prednovoletne delavnice

V sredo 14. 11. 2022 se je v popoldanskih urah odvijala prednovoletna delavnica pod vodstvom učiteljic Maše Imperl in Eve Mahkovic. Z učenci smo se dobili v učilnici gospodinjstva, kjer smo si z glasbo ustvarili prijetno vzdušje in ustvarili čudovite venčke in okraske...

več...
Devetošolci v Parku vojaške zgodovine

Devetošolci v Parku vojaške zgodovine

Učenci 9. i razreda so obiskali Park vojaške zgodovine v Pivki v organizaciji Zveze vojnih veteranov za Slovenijo. Predstavitev je bila zelo zanimiva in nazorna. Učenci so si ogledali predvsem različne vrste orožja (tanki, topovi, podmornica, helikopterji, strelno...

več...
Akcija pogozdovanja

Akcija pogozdovanja

Spoštovani sodelavci, starši in učenci. Letošnji požar je katastrofalno uničil rastje na Krasu. Poleg vseh dobrodelnih akcij, ki so že bile izvedene, bo v soboto, 26. 11. 2022, na Cerju pri Pomniku miru potekala akcija pogozdovanja. Ker na OŠ Domžale menimo, da...

več...

Sistematski pregledi za šestošolce

Sistematski pregled za šestošolce bodo: v ponedeljek, 24. 10. 2022, za 6. a,v ponedeljek, 7. 11. 2022, za 6. b,v ponedeljek, 14. 11. 2022, za 6. i,v ponedeljek, 21. 11. 2022, za 6. d,v ponedeljek, 28. 11. 2022 za 6. c. Več informacij o sistematskem pregledu najdete na...

več...

Vozni red kombija

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 34.296 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost