Na podružnični šoli Ihan smo v razredih prve triade od torka, 8.6. do četrtka 10.6.2021, ustvarjali ČEBELJO PRAVLJICO.

Učenci so ob fotografijah in predstavitvi izvedeli veliko zanimivosti o življenju čebel. Nato so obiskali čebelnjak Čebelarskega društva Domžale ob Kamniški Bistrici. Tam so poslušali pravljico o čebelah, okušali različne vrste medu, pokukali v panje, poslušali čebelje brančanje ter preizkusili ležalnik za aromaterapijo. Ob vrnitvni na šolo pa smo s kredami ustvarjali »Čebeljo pravljico« na dvorišču. Učenci so po skupinah ustvarjali različne motive. Nastale so čebele delavke, matice in troti; čebelnjaki; sadno drevje; cvetoči travniki in vmes še kakšen medved.

Vabljeni k ogledu pisanih fotografij.

Jana Tomažič-Ličen, mentorica čebelarskega krožka

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost