V petek, 21. 4. 2023, so se pevke otroškega pevskega zbora POŠ Ihan zbrale v šoli, kjer so imele intenzivne pevske vaje.

Zborovodkinja Špela in učiteljica Sandra sva jim najprej predstavili potek priprav, nato so si učenke pripravile svoje kotičke za spanje. Sledile so pevske vaje. Po vajah smo izkoristile lep večer in se igrale miselne igre, se pogovarjale in si v šolskem atriju privoščile McDonald´s meni. Sledile so krajše pevske vaje.  Potem pa se je začel zabavni del večera; najprej slastne palačinke in potem družabne igre.

Soboto smo pričele z dobrim zajtrkom, za piko na i pa smo spet jedle palačinke, ki so jih pomagale pripraviti petošolke. Sledile so pevske vaje. Krajši odmor so učenke preživele na prostem, kjer so se igrale skrivalnice in druge igre. Sledil je zaključni del pevskih vaj.

Vse pevke so bile enotne, da so intenzivne pevske vaje super, ker so dobro izpopolnile svoje petje, se naučile novih pesmi, se družile in preživele čas v šoli malo drugače.

Svoje pevsko znanje bodo pevke predstavile na koncertu za starše in na šolskih prireditvah.

zborovodkinja Špela Kasesnik in Sandra Omladič

(Skupno 223 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost