Dne, 3. 5. 2017, je skupina  kreativnega pisanja 7 mušketirk v Trubarjevi hiši literature v Ljubljani dokazala, da se lahko namesto z mečem, spopademo tudi s svinčniki in našim izurjenim besednim zakladom, ki sta nam v pravilnem razmerju priskrbela odlične zgodbice.

Sedem deklet je več kakor pet mesecev pridno pisalo zgodbice pod okriljem mentorice Mateje Mahnič, ki so jih potem z veseljem predstavile na nastopu pred publiko.

Zbrale smo se točno ob 17.30 popoldne ter imele še zadnjo generalko, ob 18.00 pa je sledil naš nastop. Na nastopu smo svoje zgodbe predstavile Tjaša Maselj, Sara Badreddine, Eva Zavec, Nika Dolničar, Maša Barbara Godeša, Anamarija Berdajs in Veronika Vugrinec. Po nastopu smo se zbrali še v predprostoru, kjer smo veselo poklepetali ali pa si preprosto privoščili prigrizke, ki so jih naredile nastopajoče same. Poleg  hrane in pijače pa so se preko prostovoljnih prispevkov podeljevale tudi knjige, ki so zajemale prav vse zgodbice 7 mušketirk.

Ob prijetnem druženju je čas hitro minil in kmalu je nastopil čas, da se vrnemo nazaj na Zemljo.

Skupina in mentorica se iskreno zahvaljuje vsem, ki ste si vzeli čas, da ste prišli.

Vsi prostovoljni prispevki bodo porabljeni za še nadaljnji razvoj skupine.

                                                                                                                                                                       Tjaša Maselj, 9. b in Sara Badreddine, 9. c

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost