Prejšnji teden je, v ponedeljek, 1. junija za 3.a in v četrtek, 4. junija 2020 za 3.b in 3.c razred, potekal naravoslovni dan z naslovom Gozdna učna pot na Šumberk. Zjutraj smo se z malico    in dežniki v nahrbtnikih odpravili proti Šumberku. Po gozdni poti so nas usmerjale table z lisičko. Našli smo škratovo drevo (z zanimivo pravljico) ter škratovo okamnelo glavo. Spoznali in videli smo mnoge zanimivosti, za katere nismo vedeli. Vzeli smo si tudi odmor za malico, ki je v gozdu še posebej teknila. V šolo smo se vrnili polni lepih vtisov in s suhimi dežniki, kar je še polepšalo naš dan.

                                                                                                                             Zapisala vodja

                                                                                                                                Irena Pirš

(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost