Naravoslovni dan bomo izvedli v četrtek, dne 17. 6. 2021, trajanje 5 šolskih ur, do 12.40 ure.

Učenci 7.A razreda se zberete pred šolo ob 8.15 uri, vzamemo malico in odidemo peš na Dob. Predviden ogled ob 9.00 uri. Ogled traja približno 1 šolsko uro. Sledi pot nazaj proti šoli in malica na igrišču za Račo. Po vrnitvi v šolo bomo imeli še dve šolski uri delo v matičnih učilnicah.

Spremstvo: Žavbi, Velenšek

Učenci 7. B razreda se zberete ob 8.20 v vaši matični učilnici, kjer boste imeli prvo učno uro delo v matični učilnici. Nato vzamete malico in odidete peš na Dob, pojeste malico na igrišču za Račo. Nato sledi ogled, ki je predviden za ob 10.00 uri. Ogled traja približno 1 šolsko uro. Sledi pot nazaj proti šoli. Po vrnitvi v šolo boste imeli  še eno šolsko uro delo v matični učilnici.

Spremstvo: Valenčič, Malgaj

Učenci 7.C razreda se zberete ob 8.20 uri v vaši matični učilnici, kjer boste imeli prvi dve učni uri delo. Pojeste malico v šoli in odidete ob približno 10. 15 uri na pot peš v Dob. Ogled je predviden ob 11.00 uri. Ogled traja približno 1 šolsko uro. Sledi pot nazaj proti šoli. Po vrnitvi v šolo se naravoslovni dan zaključi.

Spremstvo: Vozelj, Bergant

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost