MEPIjevci nismo od muh! Vsaka generacija doživi mokri krst, včasih deževnega, včasih sneženega. Vsaka generacija pa tudi dokaže, da je čisto nič ne more ustaviti. Ne tema, ne megla, ne sneg, ne dež, ne mraz, ne razpadli čevlji in ne piščančja prsa… No, vsega tudi ne bomo razlagali, naj določeni podnapisi ostanejo samo med nami, MEPIjevci. Skratka učenci so premagali vse možne ovire, prinesli vse potrebno na svojem hrbtu, si skuhali večerjo, nam skuhali kavo, pomili posodo, počistili dom za seboj, vse tako kot se za MEPIjevce spodobi. Predvsem pa: družili so se drug z drugim, klepetali, se smejali, zabavali, hodili, malo celo spali…kar je najpomembneje: odnesli domov glavo in srce polno novih prijetnih doživetij in izkušenj!

Fotografi: Anže Kovačič, Gregor Križaj, Nuša Tekavc, Melita Langus Peterlin

(Skupno 483 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost