NOVA PRAVILA V ŠOLSKI KNJIŽNICI (COVID-19)

1. Vstop v šolsko knjižnico je možen le z masko (za vse učence).

2. Knjižnico lahko obiščejo le zdrave osebe.

3. Ob prihodu v knjižnico in ob odhodu si morajo razkužiti roke.

4. Med seboj ohranjajo varnostno razdaljo (1,5 – 2 metra).

5. Hkrati se v knjižnici lahko zadržujejo največ  trije učenci.

6. Gradivo, ki ga vračate, gre v tridnevno karanteno (v škatlo). Tega gradiva si ne morete izposoditi. Enako se zgodi z vsem gradivom, ki ga uporabniki vzamejo v roke, a si ga ne izposodijo. Zato listanje knjig ni dovoljeno.

7. Ker ni zaželeno brskanje po knjigah, vam bo knjižničar/-ka poiskal/-a gradivo na policah. Kdor uporablja e-Asistent, lahko gradivo naroči vnaprej in ga bo čakalo v knjižnici (Sonja Drovenik, Matej Stele).

(Skupno 649 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost