Med 29. in 31.10., v času jesenskih počitnic, je v italijanskem kraju Follonica potekalo svetovno prvenstvo v plesu. Med tekmovalci je bilo tudi nekaj učenk naše šole, ki so tekmovale v zvrsti Disco dance in Street dance show hip hop in v hudi konkurenci dosegle odlične rezultate. Nika Flerin iz 7.a je s skupino 6 deklet, ki so tekmovale v kategoriji »mala skupina« osvojila 2. mesto. Tea Šprah iz 7.a , Nika in Lana Komel iz 7.b so v skupinski formaciji v kategoriji »pionirji« dosegle 1. mesto, v »mali skupini« pa 3.mesto. Lana Poljanšek iz 8.c pa je v kategoriji »mladinci« dosegla 7.mesto. Za tekmovalke je bila ta izkušnja nepozabna in se veselijo novih izzivov. Učitelji OŠ Domžale jim za uspeh iskreno čestitamo.

Povezava : od 7.21.22 do 7.28.08

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=884412928910137

(Skupno 357 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost