V sredo 26. 10. 2022 smo na Osnovni šoli Domžale slovesno otvorili šolski čebelnjak.

Učenci čebelarji so skupaj z mentorico pripravili otvoritveno prireditev, ki se jo je udeležilo veliko učencev in učiteljev ter nekaj gostov iz Čebelarskega društva Domžale, Čebelarske zveze Slovenije, podjetja BSH hišni aparati d.o.o. Nazarje ter občine Domžale.

V okviru prireditve smo si ogledali nagrajene poslikane panjske končnice, ki jih lahko vidite spodaj. Združeni pevski zbori naše šole so zapeli pesmici o čebelah, slišali smo recital pesmi in nagovore gostov.

Na koncu smo si z veseljem ogledali še čebele na strehi jedilnice v novem čebelnjaku.

Želimo si, da bi se čebele pri nas dobro počutile, da bodo prihodnje pomladi polne cvetja in da bi nekoč pridelali svoj med.

Naj medi,

učenci in mentorica čebelarskega krožka

(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost