Sporočamo, da smo prispeli v šolo v naravi v Planico. Učenci trenutno poslušajo predavanje o okoliških naravnih znamenitostih.

Po kosilu nas čakajo prvi koraki v opremi po snegu.

 

  1. dan

V galeriji si lahko ogledate naše prve korake na snegu. Po smučanju nas je obiskala naša najboljša smučarka Tina Maze. Učenci so z njo poklepetali, dobili avtograme in igrali štafetne igre. Po večerji smo se odpravili še na krajši sprehod z naglavnimi lučkami.

 

2. dan

Danes smo se spoznali s smučarskimi strminami in vlečnicami. Dopoldan je minil zelo hitro. Po kosilu se je ena skupina učencev preizkusila v nordijskem smučanju, druga pa si je ogledala nordijski center in trening skakalcev. Več pa v galeriji…

 

3. dan

Današnji dan je minil podobno kot včeraj. V nordijskem centru smo danes v živo videli delovanje vetrovnika. Zvečer je sledilo še cirkuško dogajanje. Učenci so se poizkusili v žongliranju, vožnji z monociklom, …

 

4. dan

Še en super dan je minil na belih strminah. Po kosilu smo se odpravili na pohod v Tamar. Zvečer sledi še družabni večer.

(Skupno 1.280 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost