Ob svetovnem dnevu knjige, ki je 23. aprila, smo učiteljice slovenščine v letošnjem letu organizirale akcijo PODARI BRANJE. Učenci in vsi zaposleni na šoli so si izbrali enega ali več literarnih prijateljev, ki so mu bili pripravljeni podariti knjigo. V knjigo so napisali posvetilo, jo zavili v ovojni papir, učenci – poštarji pa so v petek, 20. 4. 2018, te knjige delili učencem in ostalim, ki so jim bile knjige namenjene.

Vesele smo, da je akcija že prvo leto obrodila sadove, saj smo podarili kar veliko število knjig. Upamo pa, da bo teh podarjenih knjig v prihodnjih letih še več in da bomo s tako in podobnimi akcijami spodbujali branje ter še povečali ljubezen do knjig.

Namen podarjanja ni v tem, koliko knjig dobiš, temveč v tem, da s podarjeno knjigo nekoga razveseliš in mu podariš veliko užitkov pri branju.

 Učiteljice slovenščine

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost