Select Page

Spoštovani,

Vlada  RS je namreč sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki je bil objavljen v UL RS št. 53/2021 dne 8. 4. 2021, dostopen na povezavi:

https://www.uradni-list.si/_pdf/2021/Ur/u2021053.pdf

Pravila pouka so glede na epidemiološke razmere nespremenjena in sicer ostajajo enaka,  kot so bila pred to zadnjo ustavitvijo javnega življenja. Zaščitne maske za učence od 1. – 9. r so obvezne v skupnih prostorih; za učence od 6. – 9. r so zaščitne maske obvezne ves čas v šoli, tudi v matičnih učilnicah; zaposleni v šoli nosijo zaščitne maske ves čas. Pri predmetu šport učenci ne uporabljajo zaščitne maske.

Vsem skupaj želim uspešen ponoven štart z željo, da pouk znotraj šole izpeljemo do konca tega šolskega leta.

Vljudno pozdravljeni

Uroš Govc

ravnatelj

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost