V torek, 24. 9., smo se predstavniki oddelkov in mentorice zbrali na našem drugem sestanku SUŠ.

Najprej smo potrdili program dela za šolsko leto 2019/20, nato pa smo se posvetili osrednji temi tokratnega sestanka – Teden otroka.

Teden otroka se vsako leto prične prvi ponedeljek v oktobru, letos je to 7. 10. 2019. Vsako leto ima teden otroka drugo temo in letošnja tema je Naše pravice. Predstavniki so bili seznanjeni z datumom in temo tedna otroka, nato pa smo se pogovarjali o njihovih željah za ta teden. Odločili so se za malico po izboru. V ponedeljek bi tako učenci imeli za dopoldansko malico tisto, kar so učenci izglasovali na sestanku. Želje smo predali naši vodji prehrane.

Ob tednu otroka bodo predstavniki pripravili tudi plakat, objavo, se udeležili obiska pri županu in delavnic na OŠ Venclja Perka.

Pripravili pa bodo tudi objavo ob svetovnem dnevu učiteljev (5. oktober).

Mentorice SUŠ

Tanja Marčič, Jasna Zorenč in Petra Zupančič

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost