TOREK, 8. 3. 2022

Ob petih zjutraj nas je z glasnim kikirikanjem zbudil petelin. Za zajtrk smo imeli veliko izbire, nato pa smo pospravili sobe. Potem smo imeli delavnico Življenije v reki, kjer smo lovili majhne ličinke žuželk in druge nevretenčarje. Po končani delavnici smo prišli nazaj v dom, pojedli malico in se odpravili na bližnji travnik. Tam smo postavljali šotore in hodili po kamenem labirintu. Na koncu pa smo opazovali živali in se greli ob ognju. Po prihodu nazaj smo imeli kosilo. Popoldne je 7.a odšel na pohod na Redensko steno, 7.i pa je pekel Belokrajnsko pogačo. Zatem je sledil krajši počitek in nato večerja. Po večerji pa smo se igrali družabne in socialne igre ter odbojko in košarko. Ob koncu dneva smo se uredili za spanje in tako je minil še en popoln dan v Radencih.

                                                                                                Nika in Ana 7.i, Nika 7.a

(Skupno 349 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost