Četrtek, 10. 3. 2022

Po zajtrku smo se odpravili na daljši pohod. Hodili smo ob reki Kolpi eno uro in pol in prišli do jame Kobiljače. Nadeli smo si čelade in šli vanjo. Lahko smo si natočili celo pitno vodo, ki je odlična. Nato smo si spekli še hrenovke, ki so bile slastne. Siti smo se vrnili v dom in pojedli kosilo, po uri in pol hoje nazaj, smo bili spet lačni. 7.a je po kosilu pekel pogačo, 7. i pa se je naučil streljati z lokom in delati različne vozle. Za večerjo smo jedli slasten praženec (šmorn) s čokolado in kompot. Nato smo se pripravljali za nastop za predstavitev sob. Bilo je zelo zabavno. Po končanih nastopih smo se odločili, kaj bomo počeli. Eni so izbrali igre z žogo, drugi so izdelovali zapestnice, tretji pa so plesali. Nato smo odšli počasi v sobe. Zadnji večer v Radencih je bil res poseben.

                                                                                                  Nika in Ana, 7.i, Nika, 7. a

(Skupno 558 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost