Torek, 1. 3.

Zbudili smo se v zasneženo torkovo jutro, se ob jutranji telovadbi na prostem dodobra predramili in začeli nov dan v šoli v naravi. Dopoldan smo si na delavnici izdelali čisto prave belokranjske pisanice ter naredili prve korake v višino na plezalni steni. Popoldne smo preživeli na prostem – pokazali so nam različne vrvi in vozle, nato pa smo na delavnici “z IKT v naravo” s pomočjo naravnih materialov, ki smo jih našli in nabrali ob reki Kolpi, posneli sličice in jih s programom združili v kratek film. V prostem času smo igrali enko in tarok, se razgibali z različnimi igrami z žogo, po večerji pa sta nas čakali animaciji, ob katerih smo se nekateri do solz nasmejali. S socialnimi igrami smo se skupaj nasmejali, preizkusili pa smo se tudi kot gledališčniki, saj smo v skupinah pripravili in odigrali naše učne ure z najbolj smešnimi trenutki.

Devetošolci in učitelji spremljevalci

(Skupno 339 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost