V sredo, 5.10. 2022, je bil svetovni dan učiteljev. To je dan, ko so učitelji dobili svoj praznik. Zato se vam učenci Osnovne šole Domžale iskreno zahvaljujemo, da nam stojite ob strani, nas motivirate in dobro izobražujete. Želimo vam, da ste ponosni nase in na vse, kar naredite za nas. Upamo, da smo učenci prijazni in spoštljivi do vas.

Eva Jurjec, 7. b, šolska novinarka

Učiteljem in učiteljicam pa so se učenci zahvalili tudi preko šolskega radia s prijazno objavo in presenečenjem v zbornici – čakala nas je košarica z lepimi mislimi in zahvalami učencev, ki so nam gotovo polepšale dan. V okviru tedna otroka pa smo učitelji ta dan del ali celo šolsko uro katedre in table prepustili učencem, ki so se z veseljem lotili poučevanja sošolcev, devetošolci pa so pomagali pri izpeljavi tehniškega dne drugošolcem in prebirali pravljice prvošolčkom. Za vse nas je bila to prijetna izkušnja ter nepozaben dan!

Monika Grašič in Špela Malgaj, mentorici Šolske skupnosti učencev

Dobre želje učencev.

Slika 1 of 5

(Skupno 200 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost