Kdaj?

5. j 11. 5. 2021(torek)

5. i 12. 5. 2021(sreda)

Kje?

Domžale, Ihan

Kaj?

Zjutraj bomo vzeli malico in peš odšli v Domžale. Pri Slamnikarskem muzeju nas bo pričakal vodič, pod vodstvom katerega se bomo sprehodili med nekdanjimi tovarnami slamnikov. Učenci boste med potjo rešili tudi delovni list. Po končanem programu v Domžalah se bomo peš vrnili v Ihan. V učilnici bomo nadaljevali z delom. Ogledali si bomo zanimivo predstavitev slamnikarstva v Domžalah in njihovi okolici. Seveda si bomo med dejavnostmi vzeli tudi čas za malico. Dan dejavnosti bo trajal pet šolskih ur (8.20-12.45).

Čaka nas prijetno doživetje – poučen in sproščen šolski dan.

Napotek

Pripravite športna oblačila in obutev in dodatno pijačo (vodo). S seboj imejte pisalo in trdo podlago.

Cena vodenega programa – 3 evre na učenca (na položnici).

Pripravila Darja Erminio

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost