V soboto 15.12 so se debaterji udeležili debatnega turnirja, ki je potekal na OŠ Venclja Perka. Na turnirju je sodelovalo 31 ekip in 93 govorcev.

Debatirali so na debatne trditve: »Starši bi ne smeli nepovabljeni vstopati v sobe svojih otrok, starejših od 12 let«, »Svoje sovrstnike/ce moramo soditi zgolj po njihovih dejanjih in ne po tem, kako so oblečeni« in »V prijateljskih in ljubezenskih odnosih je laž neopravičljiva«.

Našo šolo sta zastopali 2 ekipi: Sončki, v sestavi Zarja Lapanje, Emina Vukalić in Ajda Vodnjov, in ekipa Vsaj drugi, ki jo sestavljajo Mark Gedrih, Lev Glumac in Matic Gorenc.

Ekipa Sončki je dosegla 1. mesto, ekipa Vsaj drugi pa 2. mesto.

Ajda Vodnjov je bila 1. najboljša govorka turnirja, 3. je bila Emina Vukalić, 6. Matic Gorenc, 14. Zarja Lapanje, 15. Lev Glumac in 35. Mark Gedrih.

Ajda Vodnjov, 9. a

(Skupno 1.355 obiskov, današnjih obiskov 1)