V prihodnjem tednu se nam bodo v okviru Erasmus+ mednarodne izmenjave na šoli priključili partnerji s Švedske, Poljske in Grčije. Rdeča nit našega tedenskega druženja bo VZGOJA ZA TRAJNOSTNI RAZVOJ, VAROVANJE OKOLJA in UČENJE NA PROSTEM. Predstavili jim bomo, kako na našli šoli skrbimo za okoljsko osveščanje in tako aktivno počastili svetovni dan Zemlje.

V ponedeljek bomo partnerjem razkazali našo šolo ter jim predstavili različne oblike pouka, v torek bomo obiskali podružnično šolo Ihan, v sredo pa gimnazijo Domžale in šolo na Rojah ter v četrtek odšli na ekskurzijo in na naravoslovno-raziskovalni tabor.

V sredo bo glavni dogodek predstavitve partnerjev in našega projekta, na katerega ste vsi vljudno vabljeni. Od 15.00 dalje se bodo partnerji predstavili na stojnicah v avli, sledila bo prireditev ob 15.30 v šolski avli.

Preberite več: Vabilo na promocijski dogodek gostovanja v okviru projekta Erasmus+

Preberite več: Podroben urnik 

 

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost