Select Page

V ponedeljek, 20. 11., torek, 21. 11., in sredo, 22. 11. 2017, so šolsko knjižnico obiskale tri skupine najstarejših otrok iz vrtca Urša in sicer Sovice, Metuljčki in Pikapolonice. Na začetku so mi povedali deklamacijo oziroma zapeli pesmico, nato pa sem jim ob slikah Jelke Reichman povedala rusko ljudsko pravljico »Trije medvedi«. Razkazala sem jim knjižnico, pogovorili smo se o vedenju v knjižnici in ravnanju s knjižnim gradivom, kjer so pokazali veliko mero znanja. Prebrala sem jim tudi pravljico Emily Horn: »Muc išče čarovnico«. Ob koncu obiska smo za sprostitev ob knjižici »Kdo je to? Je res muca?« še ugibali živali. Na koncu sem jim podarila knjižna kazala, da bodo s knjigami lažje lepo ravnali.

Sonja Drovenik, višja knjižničarka

Fotografija je iz lanskega obiska otrok iz vrtca.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost