V sredo, 15. 3. 2023, smo na šoli gostili dva tuja učitelja, rojena govorca iz jezikovne šole The English Experience iz Norwicha. 

Za učence sta tekom dopoldneva izvedla 10 jezikovnih delavnic, na način na katerega poteka delo na poletnem jezikovnem taboru, ki ga bomo letos že četrtič organizirali na naši šoli. Udeležba na delavnicah je bila res velika, saj se jih je udeležilo nekaj več kot 160 učencev.

Angleški jezikovni tabor bo na naši šoli potekal med 26. 6. in 7. 7. 2023. Cena dvotedenskega tabora je 350 eur. 

V ponedeljek, 27. 3. 2023, ob 18h bomo na šoli organizirali sestanek za starše, kjer vam bo naš lokalni koordinator podal dodatne informacije o taboru in odgovoril na morebitna vprašanja, s prijavami pa bomo začeli v začetku aprila. 

V primeru dodatnih vprašanj, se lahko obrnete na našega lokalnega koordinatorja tabora: gašper.kopitar@os-domzale.si

Lep pozdrav

aktiv tujih jezikov OŠ Domžale

(Skupno 267 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost