Select Page

Govorilne ure

Razpored popoldanskih govorilnih ur

Na matični šoli potekajo popoldanske govorilne ure od 16. do 18. ure za razredno stopnjo in od 17. do 19. ure za predmetno stopnjo. Na PŠ Ihan pa potekajo popoldanske govorilne ure od 17. do 19. ure tako za razredno kot za predmetno stopnjo.

MesecMatična šolaPŠ Ihan
oktober18. 10. 202220. 10. 2022
november22. 11. 202224. 11. 2022
december13. 12. 202215. 12. 2022
januar17. 01. 202319. 01. 2023
marec14. 03. 202316. 03. 2023
april18. 04. 202320. 04. 2023
maj16. 05. 202318. 05. 2023


Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Dopoldanske govorilne ure potekajo le ob predhodnem dogovoru z učiteljem.

UČITELJDAN v tednuŠOLSKA URAPROSTOR
Adamek Barbaračetrtek6. urakabinet LUM
Aupič Zdenkapetek3. urakabinet MAT
Avbelj Renataponedeljek1. urakabinet nar
Banko Nadicačetrtek2. urakabinet MAT
Baškarad Sofijačetrtek1. urazbornica
Bergant Natašačetrtek4. uraučilnica ZGO
Bevc Bredasreda4.urakabinet ŠPORT (Ihan)
Blagojevič Manjaponedeljek4.urakabinet 1. triade
Bostič Milijanačetrtek4. urakabinet 1. triade
Brezovar Lucijasreda3. urastara računalnica (Ihan)
Bukovič Vesnatorek2. urakabinet 1. triade
Burkeljca Petraponedeljek3. urakabinet 1. triade
Černohorski Branimirčetrtek2. urakabinet ŠPO
Čuk Roberttorek3. urakabinet i-mat
Debenak Hafner Špelačetrtek4. urakabinet SLJ
Erminio Darjatorek3. uraučilnica 5. j (Ihan)
Gorenc Tinatorek4. urakabinet 1. triade
Gorjan Urškaponedeljek4. urakabinet 4. razredov
Grašič Monikatorek3. urazbornica
Grilj Marjanponedeljek3. urakabinet i-mat
Horvat Karmuzel Urškasreda2. urakabinet 2. triade
Imperl Mašapetek1. urakabinet nar
Jakop Urbanponedeljek5. urakabinet 1. triade
Kalan Katarinačetrtek5. urapedagoška soba
Kasesnik Špelcaponedeljek4. urakabinet iGUM
Kladnik Hanatorek1. urakabinet 1. triade
Koderman Katarinatorek2. urakabinet RAČ
Kokalj Matejatorek5.urakabinet 5. razred
Kopitar Gašperponedeljek3. urakabinet iTJA
Kovačič Natašačetrtek4. uramala računalnica, stari del (Ihan)
Krajnc Petertorek3. urakabinet TIT1
Križaj Gregorpon2. urai-dru
Langus Melitapon3. uramala računalnica (Ihan)
Lavička Tinačetrtek2. urakabinet ŠPO
Mahkovic Evasreda4. urakabinet nar
Malgaj Špelapetek4. urakabinet SLJ
Mihelčič Magdatorek5. urakabinet 1. triade
Miklavčič Jelkačetrtek3. urakabinet TJA
Omladič Sandrasreda1. urakabinet SLJ
Oražem Darkosreda4. ura
Ozmec Anjatorek3. urakabinet 1. triade
Penca Janačetrtek4. urakabinet TJA
Perne Lisjak Matejkapetek1. urastara knjižnica
Pirš Irenačetrtek4. uraučilnica 3. b
Pivec Natašatorek2. urakabinet RS
Podgoršek Matejatorek2. urakabinet 4. razreda
Prašnikar Tadejasreda2. urastara računalnica (Ihan)
Pungerčar Vesnaponedeljek3. urakabinet 1. triade
Senica Natašatorek4. urakabinet 5. razred
Skamen Šerkezi Tinkaraponedeljek3. urazbornica
Slemc Klavžar Monikasreda4. urakabinet LUM
Sojer Dašapo dogovorupo dogovorupo dogovoru
Starin Aleksandrasreda2. urakabinet 1. triade
Stegnar Alenkaponedeljek3. urapo dogovoru
Stele Matejponedeljek1. urai-knj
Szomi Belačetrtek3. urafiz
Šporar Veronikaponedeljek4. urakabinet 1. triade
Šuštaršič Tjašaponedeljek3. urakabinet 4. r
Tancik Anitatorek4. urakabinet 1. r
Tavčar Urškasreda2. urakabinet MAT in GEO
Tekavc Nuškačetrtek4. urakabinet i-mat
Tišler Rokponedeljek3. urakabinet MAT in GEO
Tomažič Ličen Janačetrtek4. urazbornica
Topić Violetačetrtek3. urakabinet MAT in GEO
Turinek Helenasreda4. urapo dogovoru
Tušek Katjasreda5. urakabinet TJA
Večko Pušnik Vanessačetrtek5. uraučilnica GUM
Vozelj Suzanaponedeljek4. urakabinet TJA
Zupančič Petrasreda4. uraučilnica 4. j (Ihan)
Žabota Polonapetek1. urakabinet TJA
Žavbi Robertponedeljek3. urakabinet SLJ

(Skupno 5.344 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost