Select Page

Razpored popoldanskih govorilnih ur

Na matični šoli potekajo popoldanske govorilne ure od 16. do 18. ure za razredno stopnjo in od 17. do 19. ure za predmetno stopnjo. Na PŠ Ihan pa potekajo popoldanske govorilne ure od 17. do 19. ure tako za razredno kot za predmetno stopnjo.

govorilne
Mesec Matična šola PŠ Ihan
oktober 18. 10. 2022 20. 10. 2022
november 22. 11. 2022 24. 11. 2022
december 13. 12. 2022 15. 12. 2022
januar 17. 01. 2023 19. 01. 2023
marec 14. 03. 2023 16. 03. 2023
april 18. 04. 2023 20. 04. 2023
maj 16. 05. 2023 18. 05. 2023

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

Dopoldanske govorilne ure potekajo le ob predhodnem dogovoru z učiteljem.

UČITELJ DAN v tednu ŠOLSKA URA PROSTOR
Adamek Barbara četrtek 6. ura kabinet LUM
Aupič Zdenka petek 3. ura kabinet MAT
Avbelj Renata ponedeljek 1. ura kabinet nar
Banko Nadica četrtek 2. ura kabinet MAT
Bergant Nataša četrtek 4. ura učilnica ZGO
Bevc Breda sreda 4.ura kabinet ŠPORT (Ihan)
Blagojevič Manja ponedeljek 4.ura kabinet 1. triade
Bostič Milijana četrtek 4. ura kabinet 1. triade
Brezovar Lucija sreda 3. ura stara računalnica (Ihan)
Bukovič Vesna torek 2. ura kabinet 1. triade
Burkeljca Petra ponedeljek 3. ura kabinet 1. triade
Černohorski Branimir četrtek 2. ura kabinet ŠPO
Čuk Robert torek 3. ura kabinet i-mat
Debenak Hafner Špela četrtek 4. ura kabinet SLJ
Erminio Darja torek 3. ura učilnica 5. j (Ihan)
Gorenc Tina torek 4. ura kabinet 1. triade
Gorjan Urška ponedeljek 4. ura kabinet 4. razredov
Grašič Monika torek 3. ura zbornica
Grilj Marjan ponedeljek 3. ura kabinet i-mat
Horvat Karmuzel Urška sreda 2. ura kabinet 2. triade
Imperl Maša petek 1. ura kabinet nar
Jakop Urban ponedeljek 5. ura kabinet 1. triade
Kalan Katarina četrtek 5. ura pedagoška soba
Kasesnik Špelca ponedeljek 4. ura kabinet iGUM
Kladnik Hana torek 1. ura kabinet 1. triade
Kolenc Marija ponedeljek (Ihan)
četrtek (Domžale)
5. ura (Ihan)
3. ura (Domžale)
Koderman Katarina torek 2. ura kabinet RAČ
Kokalj Mateja torek 5.ura kabinet 5. razred
Kopitar Gašper ponedeljek 3. ura kabinet iTJA
Kovačič Nataša četrtek 4. ura mala računalnica, stari del (Ihan)
Krajnc Peter torek 3. ura kabinet TIT1
Križaj Gregor pon 2. ura i-dru
Langus Melita pon 3. ura mala računalnica (Ihan)
Lavička Tina četrtek 2. ura kabinet ŠPO
Mahkovic Eva sreda 4. ura kabinet nar
Malgaj Špela petek 4. ura kabinet SLJ
Mihelčič Magda torek 5. ura kabinet 1. triade
Miklavčič Jelka četrtek 3. ura kabinet TJA
Omladič Sandra sreda 1. ura kabinet SLJ
Oražem Darko sreda 4. ura
Ozmec Anja torek 3. ura kabinet 1. triade
Penca Jana četrtek 4. ura kabinet TJA
Perne Lisjak Matejka petek 1. ura stara knjižnica
Pirš Irena četrtek 4. ura učilnica 3. b
Pivec Nataša torek 2. ura kabinet RS
Podgoršek Mateja torek 2. ura kabinet 4. razreda
Prašnikar Tadeja sreda 2. ura stara računalnica (Ihan)
Pungerčar Vesna ponedeljek 3. ura kabinet 1. triade
Senica Nataša torek 4. ura kabinet 5. razred
Skamen Šerkezi Tinkara ponedeljek 3. ura zbornica
Slemc Klavžar Monika sreda 4. ura kabinet LUM
Sojer Daša po dogovoru po dogovoru po dogovoru
Starin Aleksandra sreda 2. ura kabinet 1. triade
Stegnar Alenka ponedeljek 3. ura po dogovoru
Stele Matej ponedeljek 1. ura i-knj
Szomi Bela četrtek 3. ura fiz
Šporar Veronika ponedeljek 4. ura kabinet 1. triade
Šuštaršič Tjaša ponedeljek 3. ura kabinet 4. r
Tancik Anita torek 4. ura kabinet 1. r
Tavčar Urška sreda 2. ura kabinet MAT in GEO
Tekavc Nuška četrtek 4. ura kabinet i-mat
Tišler Rok ponedeljek 3. ura kabinet MAT in GEO
Tomažič Ličen Jana četrtek 4. ura zbornica
Topić Violeta četrtek 3. ura kabinet MAT in GEO
Turinek Helena sreda 4. ura po dogovoru
Tušek Katja sreda 5. ura kabinet TJA
Večko Pušnik Vanessa četrtek 5. ura učilnica GUM
Vozelj Suzana ponedeljek 4. ura kabinet TJA
Zupančič Petra sreda 4. ura učilnica 4. j (Ihan)
Žabota Polona petek 1. ura kabinet TJA
Žavbi Robert ponedeljek 3. ura kabinet SLJ
(Skupno 6.103 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost