Select Page

Za prihajajoče dogodke spremljajte koledar.

Priznanja za razpis NAŠA DOMOVINA – MOJA VARNOST

Z veseljem sporočamo, da so bili učenci naše šole na letošnjem likovnem natečaju »Moja domovina – moja varnost«, več kot odlični. Vsa tri poslana likovna dela so namreč prejela ZLATO PRIZNANJE in sicer na državnem nivoju.Učenke, ki so bile deležne ZLATIH PRIZNANJ so...

več...
Kulturni dan

Kulturni dan

V sredo, 31. 5. 2023, smo se z učenci vseh oddelkov osmih razredov odpravili v Ljubljano, kjer smo obiskali Narodno in Moderno galerijo. V Narodni galeriji je učence čakal voden ogled po programu Slovenski impresionisti in njihov čas ter Razkošni barok. Učenci so...

več...
Naš učenec sovoditelj oddaje na RTV

Naš učenec sovoditelj oddaje na RTV

Učenec 6. razreda David Tomazin je bil povabljen za sovoditelja zadnje oddaje sezone Infodrom. Povabilo je sprejel in odlično opravil svojo nalogo, za kar mu čestitamo. Vabljeni k ogledu posnetka v arhivu RTV Slovenija.

več...
Naravoslovni dan tretješolcev – Gozdna učna pot na Šumberk

Naravoslovni dan tretješolcev – Gozdna učna pot na Šumberk

V četrtek, 25. 5. 2023, je za učence 3. razreda matične in podružnične šole potekal naravoslovni dan z naslovom Gozdna učna pot na Šumberk. Zjutraj smo se z malico v nahrbtnikih odpravili proti Šumberku. Po gozdni poti so nas vodili gozdarji, ki so nam razlagali mnoge...

več...
Letna šola v naravi za četrtošolce

Letna šola v naravi za četrtošolce

Letna šola v naravi za četrtošolce je potekala od ponedeljka, 22. 5. 2023, do petka, 26. 5. 2023, na Debelem rtiču. Udeležilo se je je 85 učencev in 12 spremljevalcev; od tega 5 razredničark, 6 plavalnih učiteljic in spremljevalka učenke na vozičku. Nihče od učencev...

več...
DINA Pivka

DINA Pivka

V četrtek, 25. maja 2023, smo z izbirnimi predmeti Okoljska vzgoja, Turistična vzgoja in Organizmi v naravnem okolju obiskali Center o velikih zvereh – DINA Pivka. Tam smo na zabaven način spoznali svet velikih zveri, predvsem tistih, ki jih najdemo na območju...

več...

Vračanje učbenikov

Učenci boste vračali učbenike iz učbeniškega sklada v petek, 9. 6. 2023 in sredo, 14. 6. 2023. Poradirajte učbenike, če je to potrebno, odstranite tudi papirnate in plastične ovitke, ki niso prilepljeni na učbenike. O tem, katero uro boste vračali učbenike, bo...

več...

Obvestilo – izbirni predmet Turistična vzgoja

V četrtek, 18. 5. 2023 se bomo z učenci 9. i, ki obiskujejo OIP Turistična vzgoja, odpravili na Izlet po okolici s kolesom. Učenci naj ta dan poskrbijo, da bodo imeli s seboj kolesa in čelade, če kdo kolesa nima naj sporoči učitelju do srede, 17. 5. 2023. Na poti bodo...

več...

Vozni red kombija

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 38.538 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost