Select Page

Za prihajajoče dogodke spremljajte koledar.

Državno tekmovanje iz astronomije

Državno tekmovanje iz astronomije

V soboto, 14. januarja 2023, je na gimnaziji Šentvid potekalo državno tekmovanje iz astronomije. Tekmovanja se je udeležilo je 17 naših učencev, z matične šole učenci pod mentorstvom Bele Szomija in s podružnične šole pod mentorstvom Marjana Grilja. Srebrna priznanja...

več...
ŠVN: 7. b, 7. i in 7. j v Radencih ob Kolpi

ŠVN: 7. b, 7. i in 7. j v Radencih ob Kolpi

ponedeljek, 23. januar 2023 Sedmošolci so varno prispeli v CŠOD Radenci. torek, 24. januar 2023 Danes smo spekli nekaj Belokranjskih pogač, se sankali in preizkusili v teku na smučeh. Spoznali smo pridelovanje živil v rastlinjaku in shemo zdravega prehranjevanja....

več...
Praznično vzdušje na OŠ Domžale

Praznično vzdušje na OŠ Domžale

Na naši šoli se je v prazničnem decembru veliko dogajalo. Učitelji so se zelo potrudili in nam polepšali decembrske dneve. Imeli smo tedne in dneve, namenjene prazničnemu vzdušju in okraševanju. S tekmovanjem v okraševanju učilnic smo vstopili v praznični december....

več...
Nove knjige v šolski knjižnici

Nove knjige v šolski knjižnici

V mesecu januarju smo iz sredstev šolskega sklada nakupili naslednje knjige, ki vas že čakajo v knjižnicah matične in podružnične šole: Knjige za prvo triado Vse iz oreha (Ammi Joan Paquette) Vse iz oreha je zgodba o Emiliji in njenem dedku, ki je pred veliko leti...

več...
Star papir za nove knjige

Star papir za nove knjige

Pred novim letom ste učenke in učenci v knjižnico oddali predloge za nakup knjig iz sredstev zbiralne akcije starega papirja. Predloge smo skrbno pregledali in izbrali naslednje knjige, ki vas že čakajo v knjižnicah matične in podružnične šole! Slikanice za prvo...

več...
Park snežakov v Ihanu

Park snežakov v Ihanu

V torek je v Ihanu ob šoli vso dopoldne nastajal park snežakov. Vsak oddelek predmetne stopnje je ustvaril svojega snežaka. Učenci so bili ob tem zelo iznajdljivi. Vsi so se zelo zabavali. Tudi kepanje je bilo vključeno v dogodek!

več...
Zbiralna akcija za brezdomne kužke in mucke

Zbiralna akcija za brezdomne kužke in mucke

V prazničnem mesecu decembru smo učitelji in učenci OŠ Domžale s pomočjo staršev izvedli akcijo zbiranja hrane za zapuščene kužke in mucke. Veseli smo bili pozitivnega odziva. Hrano so prejeli v Zavetišču Gmajnice v Ljubljani. Zavetišče se, skupaj s kužki in...

več...
Spletišče devetošolcev kot pripomoček pri učenju biologije

Spletišče devetošolcev kot pripomoček pri učenju biologije

Devetošolci so pri izbirnem predmetu računalniška omrežja ustvarili svoje spletišče. Vsebinsko so se povezali z biologijo ter ustvarili strani z vsebinami, ki pridejo v poštev pri prvem pisnem preizkusu znanja biologije. Besedila so obogatili s slikami ter nalogami za...

več...

Vozni red kombija

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 35.577 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost