Select Page

Naravoslovni dan 9. razred 13. 3. 2019

Ogledali smo si proizvodnjo v Steklarni Rogaška v Rogaški Slatini (zgodovina proizvodnje stekla, vrste stekla, steklopihaštvo in oblikovanje stekla, sestavine stekla, ogled kristalnega stekla in brušenje). Obiskali smo  Kozmetiko v Afrodita v Rogaški Slatini....

več...

Sejem knjig

Spoštovani starši, drage učenke in učenci!   Ob svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic Šolski sklad OŠ Domžale pripravlja sejem knjig. Na sejmu bodo po simboličnih cenah na prodaj podarjene knjige, CD-ji, DVD-ji in revije,  izkupiček sejma pa bo v celoti...

več...

KULTURNI DAN ZA 9. RAZRED V torek, 19. 3. 2019

Obisk Muzeja novejše zgodovine Slovenija in ogled simfonične matineje v Cankarjevem domu   Kratka vsebina in cilji kulturnega dne: Učenci bodo v Linhartovi dvorani CD spoznali različne jazz latino ritme v izvedbi solistov in Big Banda RTV Slovenija pod taktirko...

več...

Šola v naravi Radenci – 7. a in i

Učiteljica in učitelj sta sporočila, da so srečno prispeli v šolo v naravi v Radence. Prvi dan nas je v Radencih pričakal pravi snežni metež. Uživamo. Hura sneg!!! Danes smo se zbudili v sončno jutro in se odpravili ob Kolpi do jame Kobiljače....

več...

ŠOLA V NARAVI 2. razred OSILNICA 2018/19

V ponedeljek, 4.3.2019, smo se učenci 2. b razreda ob 7.45 odpeljali z avtobusom proti Osilnici. V Ihanu smo sprejeli na avtobus še učence 2. i razreda. Vseh nas je bilo 48 učencev in 4 učiteljice. Odsotna sta bila dva učenca. Po dobrih dveh urah vožnje smo se...

več...

Tehniški dan 9. razred

TEHNIŠKI MUZEJ V BISTRI Ogledali si bomo tekstilni in prometni oddelek, stkali zapestnico in izdelali voščilnico v nitni grafiki. KDAJ:             v sredo, 20. marca 2019, 9. b in 9. c                       v  četrtek, 21. marca 2019, 9. a in 9. i   ZBOR: 7.40 PRED...

več...
(Skupno 2,410 obiskov, današnjih obiskov 10)