Select Page

Obvestilo

Na seznamu učbenikov in delovnih zvezkov smo popravili EAN kode za delovne zvezke za slovenščino za 7. razred. Kode na starem seznamu veljajo za staro izdajo, na popravljenem, ki je že na spletni strani, pa za prenovljen. Do napake je prišlo, ker ob sestavljanju...

več...

Kje bom preživljal poletne počitnice 2019?

Domžale smo prostor zadovoljnih ljudi. V poletnih mesecih ste vabljeni na branje pod krošnjami pri Knjigobežnicah, čofotanje v domžalskem bazenu, sprehod ob čudoviti Kamniški Bistrici, obisk hladne Železne jame… Poletni bilten v letošnji razširjeni izdaji ne ponuja zgolj počitniških varstev in taborov za najmlajše občane, temveč tudi ideje za izlete, dogodke in druge atrakcije naših krajev za vse starostne skupine.

več...
(Skupno 5,302 obiskov, današnjih obiskov 1)