Select Page

ŠPORTNI DAN – 5. RAZREDI

V ponedeljek, 16. 9. 2019 , smo imeli  5. razredi  športni dan – pohod na Sv. Primož nad Kamnikom. Z avtobusom smo se odpeljali do Stahovice, nato pa se povzpeli na vrh Sv. Primoža. Tam smo pomalicali, se malce poigrali, nato pa se vrnili nazaj v dolino, kjer so nas...

več...

Samoevalvacija vprašalnik

Dragi starši! V želji po še učinkovitejšem vzgojno-izobraževalnem delu na OŠ Domžale smo tudi v zaključku tega šolskega leta za vas pripravili krajši vprašalnik. Veseli bomo, če nam s svojimi odgovori pri tem poslanstvu pomagate. Za sodelovanje se vam že vnaprej...

več...

Plavalni tečaj – 3. razred

Spoštovani starši! Obveščamo vas, da bomo za učence 3. razreda izvedli 20-urni plavalni tečaj, ki spada k obveznemu programu pri predmetu - ŠPORT. Tečaj bomo izvedli v kranjskem notranjem bazenu. Učenci 3. a in 3. c oddelka bodo imeli plavalni tečaj: ponedeljek sreda...

več...

Izbirni predmeti 2019/2020 PŠ Ihan

V dokumentu si lahko ogledate, kateri obvezni izbirni predmeti se izvajajo v šolskem letu 2019/2020. V dokumentu si lahko ogledate, kateri neobvezni izbirni predmeti se izvajajo v šolskem letu...

več...

SISTEMATSKI PREGLED ZA 6. RAZRED

Sistematski pregled za učence 6. razreda bo v Zdravstvenem domu Domžale po naslednjem razporedu:   A, v sredo, 18. 9. 2019 I, v sredo, 25. 9. 2019 B, v sredo, 2. 10. 2019 C, v sredo, 9. 10. 2019   Pregled obsega: klinični pregled, zdravstveno-vzgojno...

več...

Nagovor ravnatelja

Drage učenke in učenci, spoštovani starši, spoštovane učiteljice in učitelji, strokovne delavke in delavci,   kot vedno, vsako leto je tako, je tokratno poletje prehitro minilo. Verjamem, da so se počitniški dnevi prilegli in upam, da ste si nabrali energije za...

več...

Vozni red kombija v šolskem letu 2019/2020

ODHODI ZJUTRAJ GORIČICA/BRDO/DOBOVLJE: PRVA VOŽNJA: 6.55 DOBOVLJE 7.05 BRDO (+ŽABJE ZA PREDURO) 7.10 GORIČICA DRUGA VOŽNJA: 7.30 BRDO, ŽABJE TRETJA VOŽNJA: 7.45 GORIČICA ODHODI IZ ŠOLE (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM ŠOLE): 13.05 SMER GORIČICA,...

več...
(Skupno 7,166 obiskov, današnjih obiskov 1)