Select Page

Za učence

Safe.si #ostanidoma Kako se učinkovito učiti? (Infodrom video) Nasveti za uspešno delo od doma Učenje z odmori Mladi poročevalci za okolje (razpis) Šport (video)   Prosto dostopno (brez registracije/prijave): Interaktivne vaje (1. do 9. razred)...

več...

Za starše

Kako se z otrokom pogovarjati o tem, kaj se dogaja v času epidemije novega koronavirusa? Nasveti za uspešno delo od...

več...

Izobraževanje na daljavo

Obvestilo, naša šola uporablja Arnesove storitve: Arnes pošto, Arnes splet, Arnes spletne učilnice.  26. 3. 2020, je prišlo do težav na Arnes spletu, posledično tudi naša spletna stran ni delovala. Zato predlagamo, da si shranite povezavo spletne učilnice do vašega...

več...

OBVESTILO O ZAMIKU ROKA PRIJAVE ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE

Dragi devetošolci, spoštovani starši,   glede rokovnika za prijavo in vpis v srednje šole nam je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport sporočilo, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere...

več...

Vozni red kombija v šolskem letu 2019/2020

ODHODI ZJUTRAJ GORIČICA/BRDO/DOBOVLJE: PRVA VOŽNJA: 6.55 DOBOVLJE 7.05 BRDO (+ŽABJE ZA PREDURO) 7.10 GORIČICA DRUGA VOŽNJA: 7.30 BRDO, ŽABJE TRETJA VOŽNJA: 7.45 GORIČICA ODHODI IZ ŠOLE (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM ŠOLE): 13.05 SMER GORIČICA,...

več...
(Skupno 14,161 obiskov, današnjih obiskov 56)