Select Page

RASTEM S KNJIGO 2019

Učenci 7. razreda bodo odšli v Knjižnico Domžale v okviru vseslovenskega projekta Rastem s knjigo. Projekt organizirata Ministrstvo za šolstvo in šport in Ministrstvo za kulturo. Projekt je namenjen spodbujanju branja, zato bodo učenci prejeli knjigo Janje Vidmar...

več...

Tekmovanje Mladina in gore

V soboto, 9. 11. 2019,so potekala na treh šolah regijska tekmovanja Mladina in gore. Eno izmed njih je potekalo v  OŠ Preserjah pri Radomljah, katerega se je udeležila tudi ekipa Top 4. V ekipi Top 4 so tekmovali tudi učenci naše šole: Aljaž Blatnik, Urh Kosirnik,...

več...

LIKOVNO USTVARJALNI TABOR 15. – 16. 11. 2019

Navodila za učence, ki se bodo udeležili likovno ustvarjalnega tabora:   Učenci pridejo zjutraj v šolo po običajnem urniku. (1. uro bodo imeli TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Do 9.15 so učenci pri pouku. Potem se skupaj zberemo v avli.)   ODHOD z avtobusom: petek...

več...

ŠPORTNI DAN 6. razred

PLAVANJE – OLIMPIJSKI BAZEN KRANJ DATUM: 22. 11. 2019   oddelki: 6. a , 6. b, 6. c in 6. i zbor za učence matične šole: 7.20 (pred vhodom v šolo) zbor za učence podružnične šole: 7.10 (pred vhodom v šolo) malica: mimohod v jedilnici odhod matična šola: 7.30 odhod...

več...

Tehniški dan 9. razred

TEHNIŠKI MUZEJ V BISTRI   Ogledali si bomo tekstilni in prometni oddelek, stkali zapestnico in izdelali voščilnico v nitni grafiki. KDAJ:             v torek, 19. novembra 2019, 9. b in 9. c                         v  sredo, 20. novembra 2019, 9. a in 9. i  ...

več...

DAN SLOVENSKE HRANE

Vlada RS je oktobra 2012 sprejela sklep o razglasitvi dneva slovenske hrane, ki ga obeležujemo vsako leto tretji petek v novembru. Glavni namen dneva slovenske hrane je podpora slovenskim pridelovalcem in predelovalcem hrane ter spodbujanje lokalne samooskrbe s...

več...

OBVESTILO 5. razred

V petek, 15. 11., bo na šoli potekal EKO DAN. Učenci 5. razreda bomo imeli naravoslovni dan. Prvi dve šolski uri bomo namenili tradicionalnemu slovenskemu zajtrku, potem pa nas bo obiskal čebelar in moravška Mara. Posvetili se bomo tudi gibanju in pomenu gibanja za...

več...

VABILO UČENCEM IN STARŠEM

za sodelovanje pri pripravah na predpraznični sejem 2019 Spoštovani učenci in starši, konec leta se nezadržno približuje in spet je čas, da pripravimo predpraznični sejem. Kot vsako leto bo izkupiček namenjen delovanju Šolskega sklada OŠ Domžale in s tem uresničevanju...

več...

Vozni red kombija v šolskem letu 2019/2020

ODHODI ZJUTRAJ GORIČICA/BRDO/DOBOVLJE: PRVA VOŽNJA: 6.55 DOBOVLJE 7.05 BRDO (+ŽABJE ZA PREDURO) 7.10 GORIČICA DRUGA VOŽNJA: 7.30 BRDO, ŽABJE TRETJA VOŽNJA: 7.45 GORIČICA ODHODI IZ ŠOLE (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM ŠOLE): 13.05 SMER GORIČICA,...

več...
(Skupno 9,357 obiskov, današnjih obiskov 39)