Obvestila in dogodki na PŠ Ihan.

Glej tudi obvestila in dogodke na glavni spletni strani.

Štafetne igre v podaljšanem bivanju

Štafetne igre v podaljšanem bivanju

Še zadnjič v tem šolskem letu smo v podaljšanem bivanju organizirali štafetne igre. Ob dveh smo se zbrali v šolski telovadnici in pod vodstvom učiteljice Angeline preizkusili koordinacijo, moč in hitrost. Razdeljeni v skupine smo se zelo zabavali, ko smo skušali na...

več...
VALETA DEVETOŠOLCEV

VALETA DEVETOŠOLCEV

V petek, 14. 6., so devetošolci imeli valeto, ki se je začela s plesnim delom. V programu so predstavili spomine na svoja osnovnošolska leta, se predstavili z rimami, z dobrim ritmom predstavili rap o svojem razredu, odplesali skupni ples in se poslovili s poletno...

več...
ZAKLJUČNI IZLET DEVETOŠOLCEV

ZAKLJUČNI IZLET DEVETOŠOLCEV

V ponedeljek, 10. 6. 2024, so devetošolci imeli zaključni izlet na Primorsko. Dan so preživeli v Portorožu, kjer so igrali odbojko na mivki, se kopali, imeli animacijske igre na plaži in se preizkusili v vodnih športih (kajak, pedalin in supanje). Zaključni izlet –...

več...
MEPI – poročilo

MEPI – poročilo

12 neustrašnih učencev 9. razreda, ki smo vključeni v program MEPI, smo se po uspešno opravljeni poskusni odpravi, v četrtek, 6.6.2024, že zjutraj, z avtobusom odpeljali do Trojan, kjer se je naša pustolovščina, glavna odprava, začela. Povzpeli smo se preko strmin in...

več...
Žiga X Gombač obiskal učence PŠ Ihan

Žiga X Gombač obiskal učence PŠ Ihan

V četrtek, 6. junija 2024 je učence 6. - 9. razreda, ki so opravili Bralno značko, obiskal slovenski pisatelj, radijski voditelj in literarni ustvarjalec Žiga X Gombač. Navdušenim učencem je povedal, kako je izbral ta poklic, kaj vse počne pisatelj in jim predstavil...

več...
PREDAJA KLJUČA

PREDAJA KLJUČA

Učenci 9. i razreda so v torek, 4. 6. 2024, predali ključ osmošolcem. Ti so se v šolski telovadnici pomerili v različnih igrah. S tesno zmago so ključ prejeli učenci 8. j razreda.

več...
NARAVOSLOVNI DAN  –  3. RAZRED

NARAVOSLOVNI DAN  –  3. RAZRED

V sredo, 29. 5. 2024 je za učence 3. razreda matične in podružnične šole potekal naravoslovni dan z naslovom Gozdna učna pot na Šumberk. Zjutraj smo se z malico v nahrbtnikih odpravili proti Šumberku. Po gozdni poti so nas vodili gozdarji, ki so nam razlagali mnoge...

več...
TEHNIŠKI DAN 6.I IN 6.J

TEHNIŠKI DAN 6.I IN 6.J

V torek, 28. 5. 2024 so imeli učenci 6. razreda podružnične šole v Ihanu tehniški dan. Udeležili so se treh dejavnosti v treh skupinah. Z učiteljico naravoslovja so se podali v gozd, kjer so spoznavali drevesne vrste in druge rastline, pri učiteljici tehnike in...

več...

Vozni red kombija v šolskem letu 2023-24

ODHODI ZJUTRAJ PRVA VOŽNJA: 6.55 SELO (TERMIT)7.05 GOROPEČE7.07 ŽABJE7.12 DOBOVLJE7.15 BRDO7.17 GORIČICA ODHODI ZJUTRAJ DRUGA VOŽNJA: 7.40 GOROPEČE7.42 ŽABJE7.47 DOBOVLJE7.50 BRDO7.52 GORIČICA8.05 SELO ODHODI DOMOV (NAJPREJ S POSTAJE PRED STARIM, POTEM NOVIM DELOM...

več...
(Skupno 46.325 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost