“Državni svet RS je včeraj ob mednarodnem dnevu prostovoljstva podelil plakete DS najzaslužnejšim prostovoljkam in prostovoljcem za leto 2019. Plaketo je letos prejelo 14 prostovoljcev in prostovoljk z raznolikih področij delovanja, kot so gasilstvo, izobraževanje, šport, zdravstvo, kultura in turizem.

Med letošnjimi nagrajenci je tudi Bela Szomi Kralj, učitelj na OŠ Domžale in eden najbolj uspešnih mentorjev na področju logike, ki z nami sodeluje že več kot 30 let. S svojim strokovnim znanjem sodeluje v Komisiji za logiko in kot član pripravlja naloge za šolska in državna tekmovanja. Vsa ta leta je njegovo znanje logike nepogrešljivo pri ocenjevanju in popravljanju nalog na državnem tekmovanju za učence, dijake in študente.”

Preberite več.

(Skupno 408 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost