V predprazničnem času smo učencem pripravili različne izzive in naloge, da smo do božično-novoletnih počitnic stopnjevali praznično vzdušje. Ena izmed nalog je bila kreativna ura slovenščine. Učencem smo projicirali nalogo, da so s tremi meti kocke dobili književni lik, okolje ter situacijo, odvisnih od številke na kocki. Tako so morali na čim bolj kreativen način napisati božično zgodbico z različnimi zagonetkami, učiteljice razrednega pouka oziroma predmetni učitelji slovenščine pa smo nato izbrali nekaj izstopajočih izdelkov, ki si jih lahko preberete v spodnji datoteki. Izbrani rokopisi so delo učencev 7. a, 7. c ter 8. c, na koncu pa je skupna zgodbica učencev podaljšanega bivanja 3. b ter učenke 5. b.

Želimo vam obilo užitkov ob branju!

Špela Malgaj

Objava bo prestavljena v arhiv dne: torek 24 januarja, 2023

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost