Select Page

23. 9. – 24. 9. 2022

CŠOD Breženka, Fiesa

Učenci 6. – 9. razredov OŠ Domžale in PŠ Ihan ter njuni spremljevalki Monika Slemc Klavžar in Mira Marinšek, smo se konec septembra udeležili že težko pričakovanega likovnega tabora v Fiesi. Tam so učenci lahko ustvarjali ob neposrednem opazovanju okolice.

Pot se je pričela v petek zjutraj z odhodom ob 9.45 uri. Vožnja z avtobusom je prav hitro minila. Po kratkem sprehodu do obale in kosilu smo se namestili v sobe, popoldne pa smo pričeli z risanjem na Tartinijevem trgu. V večernih urah smo se sprehodili po ulicah Pirana in ob dobrem sladoledu opazovali sončni zahod.

Naslednji dan smo nadaljevali z risanjem v Piranu. Po kosilu so sledile družabne in športne igre, potem pa je bil čas za odhod domov. V Domžale smo prispeli malo po 18. uri.

Na taboru smo se imeli lepo. Učenci so so med seboj lepo povezali, prav tako pa je nastalo kar nekaj lepih risb, ki jih bodo učenci dokončali v šoli.

Zapisala: Monika Slemc Klavžar

(Skupno 363 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost