V soboto, 28. 10. 2017 smo 22 učencev in učenk z naše šole peljali na Ljubljanski maraton.
Ob 10.50 uri smo se zbrali pred šolo, razdelili štartne številke in majčke, se odpeljali po učence v podružnico Ihan in pot nadaljevali v center Ljubljane.
Tam smo si izbrali zbirno mesto in napeto čakali na začetek tekmovanja. V veliki gužvi smo se prebijali do štartnih koridorjev in se uspešno postavljali v štartne skupine. Tudi v cilju smo se zbirali ob naši prepoznavni modri tabli z rumeno sovico, kjer so že na zbirnem mestu ob drevesu svoje otroke čakali starši.

Z dobro voljo in veliko energije so naši učenci uspešno pretekli različne razdalje glede na starost.

Tekmovanja so se udeležili: Tom Milek, Gal mežnarič, Lana Jančigaj, Kristina Hribar, Eva Hribar, Nik Milek, Lea Felicijan, Rok Felicijan, Vid Felicijan, Iva Vasle, Pruša Katarina Matvoz, Ula Stojc, Bruna Naranča, Žan Dremelj, Neža Drenovec, Eva Jurjec, Anja Pungerčar Ogrin, Manaca Tomazini, Maksim Ilić, Tanaja Iori.

Zahvaljujem se staršem, ki so strpno in dobre volje pričakali otroke na dogovorjenem zbirnem mestu in upamo, da se v prihodnje še več učencev šole opogumi za udeležbo na tradicionalnem teku.

Tina Laviška

(Skupno 850 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost