Select Page

Matematika

Poučevanje po oddelkih

Oddelek, skupina

Učitelj

6. a Bela Szomi Kralj
6. b Nadica Banko
6. c Urška Tavčar
6. i Robert Čuk
7. a Nuška Tekavc
7. b Nuška Tekavc
7. c Rok Tišler
7. i Rok Tišler
8. razred, 1. heterogena skupina Urška Tavčar
8. razred, 2. heterogena skupina Urška Tavčar
8. razred, 3. heterogena skupina Urška Tavčar
8. razred, 4. heterogena skupina Nadica Banko
8. razred, 1. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
8. razred, 2. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
9. razred, 1. heterogena skupina Rok Tišler
9. razred, 2. heterogena skupina Nadica Banko
9. razred, 3. heterogena skupina Nadica Banko
9. razred, 4. heterogena skupina Nadica Banko
9. razred, 1. heterogena skupina IHAN Robert Čuk
9. razred, 2. heterogena skupina IHAN Robert Čuk

Dopoldanske govorilne ure

Učitelj Termin
Urška Tavčar ponedeljek, 2. ura, kab mat in geo
Nadica Banko ponedeljek, 3. ura, kab mat in geo
Nuška Tekavc četrtek, 1. ura, tit 2
Robert Čuk četrtek, 3. ura, kab mat ihan
Bela Szomi Kralj torek, 4. ura, kab fiz
Mojca Poljanec torek, 2. ura, rač 1
Rok Tišler torek, 1. ura, kab mat in geo

 

Dopolnilni in dodatni pouk

Razred

Dopolnilni pouk Individualna in skupinska pomoč

Dodatni pouk

6. razred Bela Szomi Kralj, sreda, A teden, predura, fiz Bela Szomi Kralj, ponedeljek, B teden, predura, fiz Bela Szomi Kralj, sreda, B teden, predura, fiz
7. razred Nuška Tekavc, četrtek, B teden, predura, tit 2 Nuška Tekavc, sreda, B teden, predura, tit 2 Nuška Tekavc, četrtek, A teden, predura, tit 2
8. razred Urška Tavčar, četrtek, B teden, predura, mat 1 Urška Tavčar, četrtek, A teden, predura, mat 1
9. razred Nadica Banko, četrtek, B teden, predura, mat 2 Nadica Banko, četrtek, A teden, predura, mat 2

6. razred

IHAN

Robert Čuk, torek, A teden, predura, mat – i Robert Čuk, četrtek, predura, mat – i Robert Čuk, torek, B teden, predura, mat – i

7. razred

IHAN

Robert Čuk, torek, A teden, predura, mat – i Robert Čuk, torek, B teden, predura, mat – i

8. razred

IHAN

Robert Čuk, torek, A teden, predura, mat – i Robert Čuk, torek, B teden, predura, mat – i

9. razred

IHAN

Robert Čuk, torek, A teden, predura, mat – i Robert Čuk, torek, B teden, predura, mat – i

 

Datumi pisnih ocenjevanj znanja

Razred Datum
6. razred torek, 16. 10. 2018
6. razred torek, 18. 12. 2018
6. razred torek, 26. 3. 2019
6. razred torek, 4. 6. 2019
7. razred ponedeljek, 22. 10. 2018
7. razred petek, 11. 1. 2019
7. razred petek, 29. 3. 2019
7. razred petek, 7. 6. 2019
8. razred četrtek, 25. 10. 2018
8. razred torek, 15. 1. 2019
8. razred torek, 2. 4. 2019
8. razred torek, 4. 6. 2019
9. razred ponedeljek, 22. 10. 2018
9. razred ponedeljek, 7. 1. 2019
9. razred ponedeljek, 11. 3. 2019
9. razred ponedeljek, 27. 5. 2019

 

Tekmovanja

Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanja (vodja na predmetni stopnji Rok Tišler, vodja na razredni stopnji Anita Tancik, vodja na PŠ Ihan Robert Čuk)

  • šolsko, četrtek, 21. 3. 2019
  • državno, sobota, 13. 4. 2019

Tekmovanje v razvedrilni matematiki (vodja Bela Szomi Kralj)

  • šolsko, ponedeljek, 3. 12. 2018
  • državno, sobota, 26. 1. 2019

Tekmovanje iz znanja logike (vodja šolskega tekmovanja Bela Szomi Kralj, organizator državnega tekmovanja Robert Čuk)

  • šolsko, četrtek, 27. 9. 2018
  • državno, sobota, 20. 10. 2018

 

Nacionalno preverjanje znanja za 6. in 9. razred

Kdaj? četrtek, 9. maj, 8.30 – 9.30

Vsebina in pripomočki za 6. razred in 9. razred

Naloge za 6. razred in 9. razred

 

Interaktivne naloge iz matematike

i-Učbeniki

E-um

Interaktivne naloge matematika

Brez knjige

Otroci.org

Virtualna učilnica matematike

Devetka.net

Astra.si (video razlaga snovi)

 

 

 

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 3)