V petek, 10. 3. 2017 smo se MEPI-jevci odpravili na nočni pohod od Gradiškega jezera na Sv. Mohor nad Moravčami. Ob luninem siju in rahli pomoči naglavnih svetilk smo v dobri uri dosegli cilj. Na vrhu nas je pričakal zakurjen dom. Obe skupini sta poskrbeli, da je iz kuhinje omamno zadišalo in da so bile dobrote na krožniku okusne. Preostanek večera je minil ob igranju družabnih iger in razvijanju skupinskega duha preko različnih dejavnosti. Po zasluženem nočnem počitku nas je čakala priprava zajtrka, pospravljanje doma in pohod z zemljevidom in kompasom do cilja. Do Krtine nas je pripeljala dve uri trajajoča in približno osem kilometrov dolga pot skozi več vasic. Tu pa so nas pričakali starši in ostali zunanji sodelavci, ki se jim za vso logistično podporo zahvaljujemo.

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost