V petek, 21. 6.  so prvošolčki imeli še zadnji naravoslovni dan. Odpeljali smo se  v Arboretum Volčji Potok. Najprej smo si ogledali razstavo tropskih metuljev, ki so nas res prevzeli s svojo velikostjo in  lepoto. Nato smo se previdno sprehodili mimo zbirke najrazličnejših kaktusov.  Sprehod po parku, je bil poučen in zanimiv. Kljub vročemu dnevu, nas je senca v parku lepo hladila. Opazovali smo različna drevesa in grme, ter občudovali in vonjali prekrasne vrtnice. V enem izmed petih ribnikov smo opazovali krape in race. Sledila je zaslužena malica in pa težko pričakovana igra na raznovrstnih igralih. Za konec smo se sprehodili še mimo dinozavrov in kitov v naravni velikosti. Dan nam bo vsem ostal v prijetnem spominu.

Zapisala: Veronika Šporar

Objava bo prestavljena v arhiv dne: sreda 24 julija, 2024

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost