Select Page

V četrtek 22. 9. 2022 so učenci 2. c razreda obiskali knjižnico Domžale. Gospa Stanka nam je predstavila različne knjige za otroke in nam pokazala, kaj vse najdemo v poučnih knjigah. Zelo zbrano so učenci poslušali tudi pravljico o volku, ki si je želel brati. Izdelali so polžka in tako začeli sodelovati v projektu knjižnice Domžale moje bralno popotovanje. Zato so dobili prvo nalepko. Učenci so spoznali, da knjižnica ni samo dolgočasen prostor s tisočimi knjigami, ampak si lahko v knjižnici izposodiš tudi zelo zanimive igrače in vrečke ter nahrbtnike, kjer lahko pri branju sodeluje cela družina.

Na koncu so učenci z veseljem prelistali zanimive knjige in se poigrali s kockami. Dan v knjižnici je za vse zelo hitro minil. Učenci sedaj nestrpno čakajo, da se v knjižnico odpravijo tudi s svojimi starši.

Nataša Pivec

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost