Že ves november so v Ihanu potekale priprave na prednovoletni sejem. Učenci so izdelovali lepe in uporabne izdelke, aranžmaje, pekli piškote in okraševali učilnice. Ob tej priliki se zahvaljujemo vsem staršem, ki so pri tem kakorkoli prispevali v obliki izdelkov, materialov, nasvetov, pomoči. Še posebej hvala gospe Albini Švarc, za izpeljano »cvetličarsko« delavnico, kjer so nastali resnično čudoviti aranžmaji.

Letos je prvič potekalo tudi tekmovanje v najlepše okrašeni učilnici na predmetni stopnji. Tričlanska komisija je ocenila vse matične učilnice na predmetni stopnji. Pri tem so bili pozorni na zgodbo celotne učilnice, skladnost barv in materialov, izdelavo razrednega drevesa, sodelovanje vseh učencev,… Učenci 8.i razreda so bili pri tem najbolj uspešni. Za nagrado so imeli zadnji dan pouka v letu 2022 malo drugače obarvan. Po jutranji proslavi so se pomerili v odbojki proti ekipi učiteljev in jo gladko premagali!!! Po malici so fantje izdelovali snežinko, kjer so s pomočjo lotanja izdelali tudi njeno osvetlitev. Dekleta so med tem časom pekle palačinke. Zaključek je potekal v matični učilnici, kjer so se vsi skupaj posladkali in si voščili vse dobro v letu 2023.

Zelo smo zadovoljni z izkupičkom na letošnjem sejmu, za kar se zahvaljujemo vsem staršem in drugim obiskovalcem.

Vsi smo že delovno zakorakali v novo leto in komaj čakamo, da se spet vidimo na kakšnem podobnem srečanju.

Tekst in foto, Nuška Tekavc

Objava bo prestavljena v arhiv dne: nedelja 15 januarja, 2023

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost