V petek, 10. 9. 2021, smo imeli 4. a, b in c planinski športni dan – pohod na Veliki vrh nad Ihanom – Križentaver.

Ob 8.20 smo se zbrali pred šolo, si razdelili malico, nato pa se peš podali na športni dan.

Otrokom se je izlet zdel zanimiv, saj je bila pot zelo razgibana, poleg tega pa je bila krožna, tako da smo se po eni poti povzpeli na hrib, spustili pa po drugi. Vso pot pa smo se navduševali nad pisanimi barvami prihajajoče jeseni in nad gozdnimi darovi. Videli smo nekaj gob, čakali pa smo na jurčka, pa ga žal nismo našli. Opazovali smo drevesa, liste, jesenske plodove …

Sonce nam je namenilo veliko prijetnih, toplih žarkov, hrib pa nas je kar pošteno zadihal, zato smo se na cilju z velikim veseljem lotili malice. Z veseljem pa smo tudi pozvonili z zvončkom želja, ki nam bo morda izpolnil kakšno skrito željo.  

(Skupno 304 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost